Na týchto sexi FOTO z mladosti Carmen nespoznáte!

Carmen Geissenová je známa tým, že sa rada rozmaznáva luxusom aj procedúrami. Takmer vždy šik a upravená blondína sa aj napriek vyššiemu veku drží v skvelej forme a na svojej postave neustále pracuje. Práve úspechy z formovania svojho tela ju pravdepodobne v myšlienkach zaviali aj do minulosti, do ktorej nechala nahliadnuť aj svojich fanúšikov.

Na sociálnej sieti instagram zverejnila sériu čiernobielych fotografií z jej mladosti.
Na sociálnej sieti instagram zverejnila sériu čiernobielych fotografií z jej mladosti.
Zdroj: instagram Carmen

Na sociálnej sieti instagram zverejnila sériu čiernobielych fotografií z jej mladosti. Na jednej z nich pózuje len v sexi bikinách na pódiu, s vypracovaným telom, úzkym driekom a ešte prirodzeným poprsím bez zásahu plastických chirurgov. Ďalšia z fotografií pochádza pravdepodobne z dobového časopisu, v ktorom sa Carmen ocitla. Aj tu, rovnako ako na predošlej, vystupuje do popredia jej štíhle a vypracované telo či prirodzené a pevné poprsie v sexi bikinách.

Anketa
Spoznali ste Carmen na starých fotografiách?
  • 57%
  • 43%

"Ako plynie čas, príde mi to, akoby to bolo len včera... Prajem vám peknú nedeľu, milí priatelia," Rozcítila sa pri zverejnených fotografiách Carmen a nie nadarmo. Reakcie fanúšikov, ktorí ju takmer nespoznali, na seba nenechali dlho čakať. Jedno sa jej však uznať musí, v mladosti bola poriadna kočka, čo poviete?