Kate, chceš ešte jedno?! Fanúšikovia obľúbenej kráľovskej dvojice zostali ohromení po vzhliadnutí fotografií, na ktorých Kate s Williamom navštívili materskú škôlku. Vojvodkyňa sa medzi toľkými malými deťmi cítila ako doma, jedno batoľa si dokonca vzala na ruky a chvíľku sa s ním pohrala. A ten pohľad hovoril za všetko! Žeby chcela s Williamom vychovávať ešte jedno dieťa? Nuž, možné je všetko a pri Kate človek nikdy nevie!

FOTOGRAFIE KATE Z MATERSKEJ ŠKÔLKY NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII

Vojvodkyňa si pri tejto príležitosti obliekla tmavomodré nohavice s modrou blúzkou a elegantným kabátikom, ktorý jej siahal až po zem. Obuté mala tmavomodré lodičky a ani chôdza na opätkoch jej nezabránila v tom, aby sa s detičkami jašila a behala z jednej strany triedy na druhú. William celý čas svoju krásnu manželku sledoval a ani na okamih z nej nepustil oči. Žeby ani jemu nestačili dvaja princovia a princezná, ktoré doma vychovávajú?

Anketa
Myslíte si, že Kate s Williamom budú mať aj štvrté dieťa?

"Vždy, keď sa máme stretnúť s malými detičkami, William ma podpichuje. Raz po príchode domov som sa ho totiž spýtala, čo keby si urobíme ešte jedno?" zavtipkovala veselo pred novinármi.

Po návšteve škôlky navštívila kráľovská dvojica charitatívnu organizáciu, kde si vypočuli smutné životné príbehy ľudí bez domova.

Prečítajte si aj: