Niežeby bola nahota v šoubiznise akýmsi zakázaným ovocím. Celebrity sa predsa bežne fotografujú v plavkách či spodnej bielizni, niektoré dokonca zdobia titulky časopisov úplne nahé. Amatérske fotografie, ktoré Britney uverejnila na svojom instagramovom účte, však zostali akosi bez pochopenia. A dôvod? Nuž, tých je akosi viac.

NAHÉ FOTOGRAFIE BRITNEY NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII (+18)

Britney zverejnila nie jednu, ale rovno deväť fotografií, na ktorých si rukami drží prsia a intímne partie jej zakrýva len emotikon srdiečka. V popise pod zábermi fanúšikom vysvetlila, že zábery pochádzajú ešte z dovolenky z Mexika, keď nenosila pod srdcom dieťa. "Do pekla, prečo vyzerám na týchto fotografiách z Mexika o 10 rokov mladšie?" posťažovala sa - alebo možno pochválila, ktovie.

Britney najskôr uverejnila iba tri fotografie, po niekoľkých minútach ďalšie tri a o tri hodiny nato ďalšiu horúcu várku svojich fotografií - všetky na jedno kopyto.

Slobodná a úplne nahá

Z pazúrov svojho otca sa popová speváčka vyslobodila minulý rok v novembri, pripomína Daily Mail. Odvtedy si svoje financie spravuje sama, môže sa zasnúbiť či otehotnieť, čo aj urobila , bez povolenia môže šoférovať auto alebo odcestovať na dovolenku. Hovorí sa, že speváčke pomohlo na slobodu aj hnutie s názvom #FreeBritney.

Britney Spears a Sam Asghari sú zasnúbení. Dvojica čaká prvé spoločné dieťa.
Zdroj: Shutterstock

Fanúšikovia si myslia, že by mala opäť vyhľadať pomoc

Pod nahými fotografiami, kde si intímne partie zakrýva len rukami a emotikonmi, sa rozbehla poriadne ostrá diskusia. "Začínam si myslieť, že tí, ktorí mali nad tebou kontrolu, by ju mali mať opäť," napísal jeden z komentujúcich. Iní zas obviňujú jej partnera. "Keby vás rešpektoval váš muž, nikdy by vám niečo takéto nedovolil. Prečo nezakročí?" pýta sa nechápavo ďalší fanúšik.

Anketa
Myslíte si, že by mala Britney opäť vyhľadať pomoc?

Ďalší ľudia zas narážajú na jej synov Jaydena (15) a Seana (16), ktorých nahé fotografie ich slávnej matky určite nepotešili. "Britney, máte dvoch dospievajúcich synov, myslite na to," upozornila tehotnú speváčku ďalšia fanúšička.

Britney nie je jediná, ktorej správanie či premena v tehotenstve šokovali fanúšikov >>>