Vyzerá ako mladšia verzia Brigitte! Tiphanie zavítala na Macronovu investitúru spolu s rodinou: manželom Antoine Choteauom (43) a dvomi deťmi. Oblečené mala elegantné čierne nohavice, lodičky na opätku, čierno-bielu blúzku a svoj outfit doplnila čiernou kabelkou. Brigitte si na ceremoniál obliekla biele šaty, ktoré doplnila bielym sakom.

TO JE ALE PODOBA! FOTO KRÁSNEJ DCÉRY BRIGITTE Z INVESTITÚRY NÁJDETE V GALÉRII

Brigitte má z predchádzajúceho manželstva so zosnulým bankárom André-Louisom Auzièreom, ktorý umrel v roku 2019, tri deti: dcéry Tiphanie (38) a Laurence (43) a syna Sébastiena (45). Rovnako ako Brigitte, aj oni sa vedeli v živote obracať.

Jej najmladšia dcéra Tiphaine Auzière pracuje ako úspešná advokátka a taktiež pomáha svojmu nevlastnému otcovi Emmanuelovi. Obaja vraj majú k sebe veľmi blízko a dokonca mu pomáhala aj počas prezidentskej kampane. O sedem rokov staršia Laurence, ktorá pracuje ako kardiologička, má taktiež k Emmanuelovi blízko. Podľa britských denníkov si dokonca jeho rodičia počas štúdia mysleli, že randí s ňou a nie s jej matkou Brigitte.

Francúzsky pretident Macron (15) a už teraz jeho manželka Brigitte Macron.
Zdroj: Twitter

Prvá dáma Francúzska a Emmanuel sa totiž spoznali na strednej škole, kde vyučovala. Vtedy údajne ešte ako tínedžer Macron vyhlásil, že si ju jedného dňa vezme za ženu - a svoje slovo aj dodržal. Dvojica sa zosobášila v roku 2007.

Najstarší syn Sébastien Auzière je vyštudovaný inžinier a rovnako ako pri jeho mladších sestrách, aj on zdedil výrazné črty po svojej matke.

Prvé manželstvo Brigitte

Terajšia prvá dáma a zosnulý bankár sa zosobášili v roku 1974. Hovorilo sa, že Brigitte nebola nikdy "ženou v domácnosti", čo jej manželovi prekážalo. V manželstve im to začalo škrípať v 90. rokoch, keď Brigitte učaroval o 25 rokov mladší, iba 16-ročný študent Emmanuel. S Andrém sa napriek nezhodám rozišla až v roku 2006, o rok neskôr si už za muža vzala svojho Emmanuela.

SVADOBNÉ FOTO BRIGITTE Z PRVÉHO MANŽELSTVA NÁJDETE V GALÉRII

Prečítajte si tiež: