Herečka Yasmine Bleeth (54) stvárnila krásnu Caroline, ktorá dráždila fantáziu nejednému chlapovi. Dnes však vyzerá celkom inak a jej sexepíl je nenávratne preč.

Najnovšie fotografie bývalej sexbomby nájdete v galérii »

Niekdajšia sexbomba, ktorá zosobnila nezabudnuteľnú Caroline Holden v Pobrežnej hliadke, ukončila svoju hereckú kariéru hneď po úspešnom seriáli v roku 2001. Po dlhých rokoch bola opäť objavená v uliciach Los Angeles, kde žije, no jej výzor ani zďaleka nepripomínal krásu a dokonalosť.

Na najnovších fotografiách by len málokto spoznal idol 90. rokov Yasmine Bleeth. Počas krátkej kariéry herečky celý čas šliapala na päty známejšej kolegyni Pamele Anderson (55), ktorá bola v seriáli za hlavnú ženskú hviezdu.

Krása a sexi telo patrili k prednostiam herečky Yasmine Bleeth. Po ukončení kariéry a problémoch s drogami a zákonom sa zmenila na nepoznanie.
Zdroj: gettyimages

Zanedbaný vzhľad a kilá navyše možno pripisovať zdravotným problémom, ktoré bývalú hereckú hviezdu postihli. V roku 2000 totiž podstúpila liečenie pre závislosť od drog. Jej herecká kariéra sa zrútila aj po tom, čo v jej aute polícia našla striekačky s kokaínom, čo jej prinieslo problémy so zákonom.

Anketa
Ste fanúšikom seriálu Pobrežná hliadka?

V roku 2003 sa vyjadrila o ukončení kariéry a o tom, že chce žiť normálny život bez kamier a pozornosti. Taktiež povedala, že drogám sa chce vedome vyhýbať a svoj boj nevzdá. Či svoju cestu zvláda bez komplikácií, nevedno, no najnovšie snímky nevyzerajú veľmi vábivo.

Prečítajte si tiež: