Kým dnes sú na výslní Billie Eilish, Camilla Cabello či Harry Styles, ročníky narodené pred rokom 2000 si určite pamätajú na typické videoklipy hviezd, akými boli napríklad Nelly Furtado, sexi Nicole Scherzinger z Pussycat Dolls alebo rocková diva Pink.

V tom čase sa videoklipy púšťali na DVD-čkach pre plnohodnotný zážitok a napriek slabšej kvalite sme túto éru milovali. Čo sa za tie roky zmenilo a kam zmizli milované hviezdy pop kultúry?

V galérii nájdete FOTO celebrít, ako vyzerajú dnes?

Rihanna sa roky venovala len spodnej bielizni a kozmetike

Exotická kráska z Barbadosu urobila dieru do šoubiznisu v roku 2005 so songom "Pon De Replay". Odvtedy sa jej v hudbe darilo a o 11 rokov neskôr, už ako osemnásobná držiteľka Grammy, vydala svoj ôsmy album "Anti", ktorý obsahuje aj hit "Work".

Speváčka Rihanna si dala na novej show bielizne poriadne záležať.
Zdroj: instagram

V roku 2015 uviedla na trh značku kozmetiky "Fenty Beauty" a pred štyrmi rokmi rozbehla svoju značku sexi spodnej bielizne "Savage X Fenty", ktorá zožala úspech po celom svete a medzi mnohými známymi tvárami. V máji dokonca stihla porodiť svoje prvé dieťatko.

Zatiaľ čo sa Rihanna venovala móde a kozmetike, fanúšikovia 6 rokov čakali na novú hudbu a tento rok sa konečne dočkali. Vydala skladbu "Lift Me Up" ako soundtrack k novému Čiernemu Panterovi.

Speváčka sa nechala zvečniť tesne pred pôrodom.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CcQBg-UOIU4/

Kam zmizli naše obľúbené hviezdy minulej dekády? Článok pokračuje na ďalšej strane>>