FOTO z luxusného domu Harryho a Meghan nájdete TU!

Hviezdne maniere manželky princa Harryho sa ukázali aj pri výbere nového domu v Los Angles, kde chce manželský pár s malým synom začať novú a nezávislú kapitolu ich života. Pre svoj nový život si vybrali luxusnú nehnuteľnosť , v ktorej blízkosti žijú tie najslávnejšie hollywoodske, spevácke a dokonca aj športové hviezdy.

Letecký pohľad na sídlo, v ktorom žijú Meghan a Harry.
Letecký pohľad na sídlo, v ktorom žijú Meghan a Harry.
Zdroj: MEGA / The Mega Agency / Profimedia

Nehnuteľnosť s 8 izbami, ktorú vlastní 50-ročný magnát Tyler Perry, sa nachádza v blízkosti popových hviezd Katy Perry, Adele, Roda Stewarta a Sira Eltona Johna. Meghan si miesto vybrala svedomito, keďže má navyše aj luxus v podobe blízkosti tenisovej hviezdy a priateľky Sereny Williamsovej a jej najlepšej kamarátky Abigail Spencerovej.

Anketa
Myslíte, že výber lokality bola len náhoda?
  • 99%
  • 1%

Bývalá herečka a hviezda seriálu Kravaťáci nebude mať núdzu ani o filmové hviezdy. Na grilovačku či pohár vína si môže veselo odbehnúť aj k susedke Nicole Kidman, Mile Kunis či Jennifer Lawrence. Ktovie, či si Meghan výberom nového domu nešliape svoju cestičku späť na výslnie televíznych obrazoviek. Otázkou len ostáva, či rovnako šťastný bude aj princ Harry, ktorý na hviezdne maniere nie je tak zvyknutý ako samotná Meghan.

Luxusné domy celebritných susedov nájdete na ďalšej strane.