FOTO Harryho a Meghan z LA v galérii >>>

Namiesto veľkolepého privítania čakala na princa v LA iba Meghan a Archie! To, že sa vzdal svojich kráľovských povinností, pre princa znamená, že si odteraz bude musieť všetko vybavovať úplne sám – bez pomoci kráľovských sluhov či poradcov. A to bol princ zvyknutý, že zaňho všetko vybavia „tí ostatní“, v LA si bude musieť pomôcť úplne sám.

K tomu, aby mohol pracovať, mu však titul princa nestačí. Rovnako ako milióny ostatných, ktorí sa rozhodli odcestovať do Spojených štátov a žiť si svoj veľký americký sen, aj Harry musí v krajine platiť dane, zložiť skúšky a vybaviť si nový vodičský preukaz, vybaviť si platné víza, zelenú kartu, číslo sociálneho zabezpečenia a mnoho iných veci. Podľa britského denníka Daily Mail to však kvôli pandémii koronavírusu môže trvať aj dva roky, keďže väčšina úradov funguje v obmedzenom režime.

Kráľovná Alžbeta, princ Harry, Meghan Markle - takto už Harryho nikdy neuvidíme.
Kráľovná Alžbeta, princ Harry, Meghan Markle - takto už Harryho nikdy neuvidíme.
Zdroj: Profimedia.sk

Harry, v LA už nie si princ

Keď sa všetky úrady konečne otvoria, za princa už veci nikto vybavovať nebude. Samozrejme, v LA sa síce nachádzajú kancelárie, ktoré vybavujú víza pre spevákov a hercov. Tie sú však krátkodobé a keďže sa chce Harry v LA usadiť, táto možnosť neprichádza do úvahy. Odborníci však varujú, že Harryho vychovávali ako potenciálneho nasledovníka britského trónu a nechodil do školy, ako ostatné deti. Okrem toho, v Los Angeles je úplne odlišný život, než v Británii, nehovoriac o tom, že Harry sa bude musieť naučiť jazdiť po pravej strane cesty, keďže v Londýne sa jazdí opačne. 

FOTO Harryho a Meghan z LA v galérii >>>

Viac na Pluska.sk:

Mohlo by vás zaujímať: