Jedným zo základných pilierov Anistoninho životného štýlu je cvičenie. Venuje sa rôznym aktivitám, ktoré jej pomáhajú udržiavať silné telo a pružný pohyb. Miluje jogu a pilates, ktoré jej pomáhajú udržiavať flexibilitu a svalovú silu.

Šokujúce fotografie herečky vo forme nájdete v galérii »

Okrem toho sa tiež venuje kardiovaskulárnym cvičeniam, ako je beh a plávanie, aby si udržala zdravé srdce a vytrvalosť. Jej pravidelná fyzická aktivita nielenže posilňuje jej telo, ale tiež pomáha uvoľňovať stres a udržiavať duševnú pohodu.
Popri cvičeniu sa Aniston zameriava aj na zdravú stravu.

Uprednostňuje vyváženú stravu, ktorá sa skladá z čerstvých organických potravín. Jej jedálniček je bohatý na zeleninu, ovocie, chudé bielkoviny a zdravé tuky. Rovnako dôležité je pre ňu aj dostatočné množstvo vody, ktoré pije denne, aby udržala hydratáciu svojho tela a pokožky.

Jennifer Aniston (54) je známa nielen svojím talentom, ale aj svojou nezameniteľnou krásou a úžasnou postavou. Najnovšie zábery však vyvolali šialenstvo, herečka sa ukázala v takej forme ako nikdy predtým.
Zdroj: Instagram
Anketa
Páči sa vám postava Jennifer Aniston?


Okrem fyzickej aktivity a zdravej stravy Jennifer Aniston dbá aj na svoju mentálnu pohodu. Pravidelne praktizuje meditáciu a cvičenia na zvládanie stresu, čo jej pomáha udržiavať rovnováhu a psychickú stabilitu. Jej prístup k životu je pozitívny a snaží sa byť vďačná za každý deň a všetky veci, ktoré má.