Najmladšia dcéra princa Andrewa a vojvodkyne z Yorku sa so svojimi fanúšikmi na Instagrame podelila o fantastickú správu. Oznámila totiž narodenie svojho synčeka Ernesta Georgea Ronnieho Brooksbanka.

Neuveriteľnú podobu Archieho a Augustina nájdete tu»

Sladká fotografia ukazuje jej staršieho syna Augusta, ako dohliada na svojho malého brata, ktorý spí v košíku na spanie, a nová mama k tomu napísala: „Augie sa už teraz teší, že je starším bratom." Mnoho fanúšikov kráľovskej rodiny však priznalo, že ich pozornosť upútal August podobnosťou s ďalším členom kráľovskej rodiny. Jeho podobu s kráľovským bratrancom totiž nemožno zaprieť.

Niektorí komentovali, že dvojročný chlapec je „dvojča" najstaršieho syna princa Harryho Archieho, ktorý minulý mesiac oslávil štyri roky. Jeden z nich napísal: „Je neuveriteľné, akí sú si Archie a August podobní!" Iný fanúšik príspevok komentoval: „August a Archie sú dvojičky.'“ Tretí napísal: „V mojej rodine sa všetci sesternice a bratranci tiež podobajú. Windsorovské gény sú silné. August naozaj vyzerá ako Archie!“

Princezná Eugenie sa podelila o radostné narodenie svojho synčeka pomocou Instagramu. Jej fanúšikovia sa mohli pretrhnúť komentármi o podobe staršieho Augustina so synom princa Harryho.
Zdroj: Instagram/princesseugenie
Anketa
Podobajú sa podľa vás chlapci ako dvojičky?

V britskej kráľovskej rodine je známe, že princ Harry si je s Eugeniou veľmi blízky a často sa stretávajú, preto je podľa zahraničných médií možné, že sa obaja bratranci stretli už viackrát. Princezná Eugenie a jej manžel Jack boli známi návštevami Kalifornie pri rôznych príležitostiach v priebehu rokov. Dcéra vojvodu z Yorku privítala svojho novonarodeného syna v súkromnej nemocnici Portland v Londýne, rovnako ako jeho brata.

Prečítajte si aj: