Viac FOTO Geissovcov zo svadby v New Yorku nájdete TU!

Carmen (58) a Robert Geiss (59) očividne vedia, ako zaujať. Na sociálnej sieti Instagram sa v uplynulých dňoch podelili o spoločné fotografie zo svadby v New Yorku, na ktorej sa zúčastnili počas víkendu.

Carmen a Róbert Geissovci.
Zdroj: rtl.de

V pompéznej Astor Hall v New York Public Library v štvrti Manhattan sa zosobášili počas víkendu priatelia Carmen a Róberta. Budovu postavenú v roku 1911 zdobili početné biele kvety a vo veľkej sále bolo zoradených niekoľko stoličiek a stolov - tiež bohato zdobených. V súlade s touto príležitosťou si Robert a Carmen vyzliekli tričká s lebkou a so skríženými hnátmi posiatymi kamienkami a obliekli si pekné večerné šaty hodné veľkolepej veselice.

Sexi šaty milionárky Carmen zo svadby v New Yorku nájdete TU!

Carmen mala na sebe dlhé šaty lososovej farby od dizajnéra z Bonnu, ktoré boli vyšívané perlami. Splývavé rukávy jej viseli po oboch stranách ramien. Outfit doplnila diamantmi a elegantným účesom. Šaty však mali hlboký výstrih, ktorý tak trochu ukradol pozornosť krásnej neveste. Od Carmeniných predností bolo totiž len ťažko odtrhnúť oči.

Anketa
Boli šaty Carmen na svadbu až príliš odvážne?

„Aká vysnívaná svadba v New Yorku. Gratulujeme našim drahým priateľom Pauline a Markusovi. Taká krásna nevesta a úchvatná párty," napísala Carmen na Instagrame k zverejneným fotografiám.

Mohlo by vás zaujímať: