Viac FOTO nájdete TU!

Herečka Julia Roberts (53) nikdy nepatrila medzi celebrity, ktoré na sociálnej sieti nedokážu zverejniť svoju skutočnú podobu. Práve naopak. Herečka sa za svoju ženskosť a ani za vrásky, či šedivé vlasy nehanbí a starnutie berie ako prirodzenú súčasť života.

Upravená Julia Roberts.
Zdroj: instagram

Väčšinou sa však aj na jej profile objavovali fotografie z červeného koberca alebo z filmového plátna. Za posledný rok, keď svet sužuje pandémia koronavírusu a mnoho ľudí ostalo uväznených vo svojich domovoch, sa herečka rozhodla, že fanúšikov povzbudí a bude s nimi zdieľať svoj reálny život. V posledných mesiacoch sa na jej sociálnej sieti Instagram objavili jej prirodzené fotografie bez mejkapu, zábery s rodinou či dokonca rady, ako zvládnuť domácu karanténu.

Zdroj: instagram

V jednom z príspevkov dokonca zverejnila svoju domácu pohodu pri filme Cez noc tridsiatničkou a k príspevku uviedla, že "Karanténa je s Jenou a Mattym oveľa ľahšia." Charizmatická herečka tak prostredníctvom sociálnej siete ukázala fanúšikom, že je rovnakým človekom, ako ostatní a snaží sa situáciu zvládať tak, aby bola, čo najviac v psychickej pohode. Čo poviete, pristane to herečke aj bez mejkapu?

Anketa
Páči sa vám Julia Roberts na záberoch bez mejkapu?

Prečítajte si aj: