Viac FOTO nájdete TU!

Atraktívna herečka Angelina Jolie (45) bojuje posledné mesiace so stresom a strachom, že príde o svoje milované deti. Tieto starosti zavalili kedysi krásnu herečku po rozvode s hercom Bradom Pittom. Herci začali spolu randiť v roku 2005 a vzali sa o 9 rokov neskôr. Ich manželstvo však vydržalo iba dva roky, no súdne ťahanice pretrvávajú dodnes, čo sa odzrkadlilo aj na vzhľade Angeliny Jolie.

Angelina Jolie
Zdroj: Showbizz Daily

Po sexi herečke, ktorá roky dráždila hlavne mužské publikum ženskými krivkami, neostalo ani stopy. Herečka totiž v posledných rokoch rapídne schudla a mnoho fanúšikov v súvislosti so stratou jej hmotnosti zaujímalo, či za tým nie je aj vážny zdravotný problém. Angelina však informácie o chorobe nepotvrdila. Na verejnosti sa však herečka objavuje v poslednom čase veľmi sporadicky.

Anketa
Myslíte si, že Angelina sa na záberoch snaží schovať svoju postavu?

Naposledy sa ju paparacom podarilo nafotiť počas nákupov so svojou dcérou 23. novembra. Napriek tomu, že herečka svoju postavu zahaľovala v dlhom čiernom kabáte, na niektorých záberoch je vidieť jej kostnaté ruky a nohy. Čo je však omnoho horšie, z Angelininej tváre akoby na niektorých záberoch doslova vyprchal život. Herečka sa totiž po celý čas tvárila veľmi vážne.