Jennifer Lopez si spolu s Emme vyrazili na koncert speváčky SZA v Los Angeles v aréne Kia Forum. Herečka, ktorá aj po päťdesiatke vyzerá ako vystrihnutá z módneho magazínu, však svoju atletickú postavu ukryla za obrovský kabát z hnedej kožušiny a balónové džínsy.

FOTO Jennifer Lopez a Emme na koncerte SZA nájdete v GALÉRII>>>

Outfit doplnila hnedými topánkami a na oči si nasadila veľké hnedé slnečné okuliare, ktoré ladili s farbami jej oblečenia.

Popová hviezda si koncert ohromne užívala. Svedčí o tom aj video, ktoré Lopez zdieľala na svojej sociálnej sieti. "Ďakujem, SZA! Vidieť svoje deti šťastné je na nezaplatenie," napísala JLo, ktorá sa okrem herectva aj sama venuje spevu.

Lopez svojim fanúšikom ešte minulý rok oznámila, že Emme sa identifikuje ako nebinárna osoba. „Naposledy sme spolu vystupovali na veľkom štadióne ako je tento, a spýtala som sa ich, či by sme spolu nevystupovali stále, ale odmietli. Takže toto je veľmi špeciálna udalosť," uviedla Jennifer na margo Emme, s ktorou si na koncerte zaspievali duet, čím dala najavo, že dcéru nepovažuje ani za chlapca, ani za dievča.

Prečítajte si tiež: