Na červenom koberci to opäť vyzeralo ako na pretekoch o to, ktorá dáma ukáže viac. Na Billboard Music Awards 2022 v Los Angeles si príležitosť predviesť sa na červenom koberci nedali ujsť nielen speváčky, ale ani herečky či modelky. Hlavnými "aktérkami" večera boli herečka Megan Fox, modelka Heidi Klum, Kylie Jenner s dcérou Stormi a odvážnou róbou zaujala aj speváčka Doja Cat, ktorá získala za svoju tvorbu 4 ceny.

VŠETKY FOTO CELEBRÍT Z BILLBOARD MUSIC AWARDS 2022 NÁJDETE V GALÉRII

Absolútnym víťazom večera bola speváčka Olivia Rodrigo, ktorá získala až sedem cien a stala sa absolútnou víťazkou večera. Na červenom koberci sa však neobjavila.

WA 18 Londýn - Americká speváčka, skladateľka a herečka Olivia Rodrigo si preberá cenu pre najlepšiu medzinárodnú pieseň roka za skladbu Good 4 U počas odovzdávania hudobných cien Brit Awards 2022 v Londýne v utorok 8. februára 2022. FOTO TASR/AP Olivia Rodrigo on stage after winning international song of the year at the Brit Awards 2022 in London Tuesday, Feb. 8, 2022. (Photo by Joel C Ryan/Invision/AP)
Zdroj: Joel C Ryan

Pozornosť na seba strhávali, ako to už majú vo zvyku, herečka Megan Fox so snúbencom Machine Gun Kellym. Ako informuje Daily Mail, spevák mal na sebe oblek značky Dolce & Gabbana s 10-karátovými diamantmi v hodnote 30 000 dolárov. Jeho krásna snúbenica zas prišla v čiernych šatách s vysokým rozparkom a výstrihom, v ktorých ukázala dokonalú figúru a len málokto by povedal, že má za sebou tri pôrody.

Na červenom koberci zažiarila aj nemecká modelka Heidi Klum, ktorú sprevádzal partner Tom Kaulitz. Oblečené mala žlté obtiahnuté šaty s výstrihom, v ktorých pôsobila elegantne, no zároveň neuveriteľne sexi. Veď posúďte sami. Fotografie nájdete v našej galérii.