Madonna v spolupráci s digitálnym umelcom Beeple vydali sériu trojice NFT s názvom Mother of Creation (Matka stvorenia). To, že speváčka sa aj vo svojich 63 rokoch prezentuje na sociálnych sieťach ako pobláznená tínedžerka, nie je žiadnym tajomstvom a jej polonahé fotografie už medzičasom obleteli celý svet. Teraz však svoju "umeleckú stránku" posunula na akýsi vyšší level. V animáciách jej totiž z vagíny rastie strom a vylietavajú motýle. Akokoľvek bizarne to môže znieť, celý projekt slúži na dobrú vec.

FOTOGRAFIE Z BIZARNÝCH ANIMÁCIÍ MADONNY NÁJDETE V GALÉRII

Súčasťou projektu sú tri animácie. Prvá dostala názov Matka prírody. Hneď v úvode môže fanúšikov prekvapiť detailný záber na jej vagínu, z ktorej rastie strom. Druhá animácia dostala názov Matka evolúcie. V hlavnej úlohe je opäť jej vagína, z ktorej najskôr vyletia motýle a neskôr celá smršť hmyzu. No a do tretice to najhoršie, v poslednej animácii s názvom Matka techniky jej vychádzajú z pošvy krvavé stonožky.

NFT-token, ktorý sa nachádza na digitálnej databáze blockchain - sa v poslednom čase teší veľkej obľube, čoho si zrejme všimla aj samotná speváčka. „Keď sme sa s Mikom (Beeple) rozhodli pred rokom spolupracovať na tomto projekte, bola som nadšená z toho, že sa môžem podeliť o svoju víziu sveta ako matka a umelkyňa,“ vyjadrila sa Madonna. Výťažok z projektu poputuje organizáciám, ktoré sa venujú pomoci deťom a ženám. Fanúšikovia však na svojej obľúbenej speváčke nenechali suchú jedinú nitku a poriadne jej naložili.

"Och, dobrý Bože, toto je chorý, veľmi chorý svet," napísala fanúšička na Twitteri. "Môžete jej (Madonne), prosím, niekto vysvetliť, že nie všetci sú zvedaví na jej vagínu?" rozčuľuje sa ďalší fanúšik. Niektorí zas v komentároch narážali na jej vek, iní sú zvedaví, čo jej na to povedia jej deti. Väčšina z nich sa však zhodla, že bizarné videá sú už, aj vzhľadom na Madonnin vek, poriadne cez čiaru.

Nájdu sa však aj výnimky. Podľa webovej stránky SuperRare, kde aukcia prebieha, sa najviac darí prvej animácii s názvom Matka prírody. Táto animácia sa odohráva v chladnom laboratórnom prostredí, pričom hneď v úvode je detailný záber na speváčkinu vagínu. Z nej najskôr rastie iba tráva, až neskôr strom, ktorý začne kvitnúť.

Prečítajte si tiež: