Viac FOTO nájdete TU!

Pár, ktorý bol kedysi známy ako Brangelina, je ešte stále uväznený v súdnom spore o starostlivosť o deti, odkedy Angie podala v septembri 2016 žiadosť o rozvod s Bradom, pričom uviedla nezmieriteľné rozdiely. Právni experti v Los Angeles pritom tvrdia, že každý z nich už zaplatil vyše milióna dolárov na súdnych poplatkoch.

Angelina Jolie a Brad Pitt v čase ich najväčšieho šťastia.
Zdroj: profimedia.sk

Podľa advokátky Kelly Chang Rickertsovej ide o najdrahší rozvod v dejinách Hollywoodu. Okrem peňazí však prišla herečka aj o svoju krásu a zdravie. Počas posledných rokov neuveriteľne schudla a namiesto ženských kriviek schováva dnes v uliciach pod voľným oblečením svoje kostnaté telo a nezdravo bledú a prepadnutú tvár.

Angelina mala vždy krásne ženské krivky. Dnes je z nej len kosť a koža.
Zdroj: instagram

Počas uplynulých týždňov dokonca na súde vypovedal aj jej adoptívny syn Maddox, ktorý potvrdil domáce násilie zo strany herca. Napriek tomu, že si dali od súdnych sporov počas sviatkov pauzu, herečkina tvár je naďalej plná smútku a všetok svoj čas sa snaží tráviť so svojimi deťmi, zatiaľ čo Brad Pitt sa už naplno venuje nakrúcaniu svojho nového filmu v Európe.

Anketa
Myslíte si, že bude Angelina Jolie znova v poriadku a plná života?

V uplynulých dňoch sa dokonca na internete objavili mrazivé zábery Angeliny, na ktorých ju podopiera jej dcéra. Napriek tomu, že cez voľné oblečenie nevidieť jej chudučkú postavu, tvár herečky hovorí za všetko. Samotná Angelina dokonca prostredníctvom sociálnej siete instagram zverejnila fotografiu, na ktorej sa síce usmieva, no jej tvár je nesmierne bledá, líca má prepadnuté a pri pohľade na jej kostnaté a vysušené ruky behá po chrbte mráz.

Prečítajte si aj: