FOTO z paláca nájdete v galérii >>>

Aj napriek tomu, že vojvoda a vojvodkyňa sa počas pandémie koronavírusu nachádzajú v dome v anglickom grófstve Norfolk, väčšinu času trávia vo svojej londýnskej rezidencii. Obrovský dom v záhradách Kensingtonského paláca má 4 poschodia a 20 izieb - 5 recepčných miestností, tri spálne, pracovne, detské izby, izby na hranie a ďalšie, ktoré slúžia na prijímanie hostí. Podľa britského denníka TheSun sa v ich dome nachádza starožitný nábytok, ktorý je kombinovaný s modernými prvkami. 

Londýnska rezidencia Kate a Williama prešla v roku 2013 rekonštrukciou vo výške 3 milióny libier. V tom istom dome totiž bývala sestra kráľovnej Alžbety, princezná Margaret (†71) a od roku 2002, kedy umrela, stavba väčšou rekonštrukciou neprešla. A zatiaľ čo sme mali možnosť nahliadnuť do luxusnej vily princa Harryho a Meghan, Kate s Williamom si svoje súkromie prísne strážia. 

V roku 2016  privítali vo svojom dome bývalého amerického prezidenta Obamu s jeho manželkou Michelle, čo bola jedna z prvých návštev priamo v ich paláci. Prezidentský pár daroval v tom čase princovi Georgeovi hojdacieho koníka, ktorého cena sa odhaduje na 1000 libier. 

Viac na Pluska.sk: