Reklama

FOTO Ako malé ich obdivoval celý svet: Puberta najkrajšie dvojičky zmenila. Takto vyzerajú dnes

Reklama

Dievčatá si ako malé vyslúžili titul najkrajšie dvojičky na svete. To ich priam predurčovalo na dráhu modeliek. Dnes sú tínedžerky, majú vlastný módny biznis, no venujú sa aj charite, ku ktorej ich priviedla skúsenosť v rodine s rakovinou.

Každé dieťa je rozkošné, no Leah Rose a Ava Marie Clementsové vyzerali odmala ako z detského žurnálu.

Zdroj: Instagram/ @clemenstwins

Takéto zlaté boli, keď sa narodili.

Dvojičky sa narodili v júli 2010 v Orange County v Kalifornii rodičom Jaqi a Kevinovi, ktorí už doma mali ročného syna Chasea, inak ten je tiež detským modelom. Mama sa na dcéry nevedela vynadívať. A nielen ona. Už ako polročné ich prihlásila do modelingovej agentúry. V siedmich rokoch im založila účet na Instagrame, ktorý si získal veľkú popularitu. Zanedlho podpísali zmluvu na lukratívne spolupráce. Hviezdili na obálkach prestížnych časopisov a dostali titul najkrajšie dvojičky na svete.

Zdroj: Instagram/ @clemenstwins

Odmala žijú svoj sen.

Dnes sú to už pubertiačky, ktoré oslávili 14 rokov s rodinou v Disneylande. Ako správne biznismenky, pri tejto príležitosti dali svojim mladým zákazníkom 14 % zľavu na kolekciu svojho oblečenia. Podľa portálu celebsmoney má hodnota majetku každej jednej od 100-tisíc do milióna dolárov.

No majú aj iné priority. Okrem vlastnej značky oblečenia sa zameriavajú aj na svoje vzdelanie. Na Instagrame ich sleduje vyše 2,1 milióna ľudí. Silu sociálnych sietí využili v minulosti aj na záchranu života. Ich otec Kevin totiž bojoval s rakovinou. V roku 2019 mu diagnostikovali leukémiou a lymfóm. Dievčatá na sociálnej sieti hľadali vhodného darcu kostnej drene. Tisíce ľudí po celej krajine na prosbu reagovali. Kevin nakoniec dostal kostnú dreň od brata. Jeho dcéry naďalej šíria osvetu a venujú sa charite.

Prečítajte si tiež: