Marilyn Monroe je považovaná za ikonu 50. rokov, bola trikrát vydatá, preslávila sa pornoškandálom, bola najznámejšou osobnosťou svojej éry, mala legendárne krivky a chcela vstúpiť do politiky, čo dopadlo obrovským fiaskom! Na vlas rovnaký scenár sa odohráva aj v živote reality hviezdy z Los Angeles, aj keď o 60 rokov neskôr.

ČO VŠETKO MAJÚ SPOLOČNÉ NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII

Obom stroskotali tri manželstvá

Kim Kardashian, rovnako ako Marilyn, má za sebou tri neúspešné manželstvá. Obe sa prvýkrát vydali už v mladom veku, Kim ako 19-ročná, Marilyn predstúpila pred oltár vo svojich 16-ich. V čase, keď ich hollywoodska kariéra bola ešte v plienkach, povedali svoje áno starším mužom. Ich druhé manželstvá sa skončili taktiež rozvodom. Obe si vzali športovcov, Marilyn bejzbalového hráča Joea DiMaggia, Kim zas basketbalistu Krisa Humphriesa. Ani jedno manželstvo nevydržalo dlhšie ako dva roky.

Kim Kardashian a jej tretí manžel Kanye West.
Zdroj: Marc Piasecki

Tretími manželmi ikonických hviezd boli karieristi. Marilyn si vzala za muža amerického dramaturga Arthura Millera, Kim slávneho rapera Kanyeho Westa, dnes už vystupujúceho pod umeleckým menom Ye. Aj keď sa hovorí, že do tretice všetko dobré, v oboch prípadoch to platilo presne naopak. Tretie manželstvá Kim aj Marilyn sa skončili rovnako ako tie predošlé – rozvodom.

Marilyn bola trikrát vydatá, rovnako ako Kim Kardashian. Jej tretím manželom bol americký dramaturg Arthur Miller.
Zdroj: Fox Photos

Sú ikony svojej doby! Článok pokračuje na druhej strane >>>