Gaga v modrých plavkách a s účesom na Marilyn Monroe vyráža dych! Speváčka vyzerala očarujúco, keď "vegetila" pri bazéne v hotelom rezorte. Oblečené mala modré plavky, ktoré podľa britského denníka Daily Mail stoja približne 12 eur a na očiach čierne okuliare. Už jej chýbal iba červený rúž na perách a vyzerala by takmer rovnako, ako ikona 50. rokoch, nádherná Marilyn Monroe.

HORÚCE FOTO LADY GAGA PRI BAZÉNE NÁJDETE V GALÉRII

Gaga vyzerá na nových záberoch oddýchnuto a plná života. Fanúšikovia si dokonca všimli, že Gaga je o niečo štíhlejšia než naposledy. Má pevnejšie brucho, čo je zrejme výsledkom pravidelného cvičenia. Na ďalšej fotografii je zas speváčka otočená a namiesto toho, aby sa pozerala do objektívu, doň vypučila svoj pevný zadok.

Anketa
Páči sa vám Lady Gaga viac ako speváčka alebo herečka?

Lady Gaga, ktorá zažiarila po boku Bradleyho Coopera vo filme Zrodila sa hviezda, je známa svojimi výstrednými outfitmi a pri každej príležitosti sa snaží zaujať - či už je to na červenom koberci, alebo len tak na ulici. Aj keď na niektorých akciách pôsobí ako elegantná diva, občas aj ona šliapne vedľa. Napríklad na odovzdávaní filmových cien Critics' Choice Movie Awards mala oblečené šaty, ktoré jej mierne zdeformovali výstrih. A výsledok? Katastrofálny! FOTOGRAFIE NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII

Prečítajte si aj:

MÓDNE ORGIE NA MET GALA: Kim v šatách Marilyn Monroe za MILIÓNY, Ratajkowski len v korálkach!

Ako išiel čas s princezničkou Charlotte (7): Najprv bola na prababku, potom na mamu a teraz...!

Pamätáte sa na tento film? Princezná je aj po 21 rokoch krásna, ale ON sa neskutočne zmenil...