To, že Carmen odštartovala svoju kariéru modelingom, vedia asi všetci. Len málokto však vie, ako v tom čase nemecká milionárka vyzerala. Dnes sa na jej tvári črtajú jasné znaky po kozmetických zákrokoch, treba však dodať, že napriek tomu vyzerá pred 60-kou skvele. V deň jej narodenín si jej staršia dcéra Davina zaspomínala na svoju matku prostredníctvom starých fotografií, ktoré zverejnila na Instagrame. Carmen na niektorých záberoch pózuje v módnych časopisoch iba v plavkách a hrdo vystavuje svoju dokonalú postavu.

FOTO CARMEN Z ČIAS JEJ MODELINGOVEJ ÉRY NÁJDETE V GALÉRII

Na fotografiách má ploché bruško, dlhé nohy a pevný zadok - presne ako pravá modelka! Na iných fotografiách je zas tesne po pôrode a na rukách drží svoju dcérku Davinu.

Carmen Geissová ako Miss Fitness 1982
Zdroj: Miss Fitness
Anketa
Tešíte sa na príchod Geissovcov na Slovensko?

Carmen, ktorá čoskoro zavíta aj so svojou rodinou na Slovensko, obviňujú fanúšikovia čoraz častejšie z plastických operácií. Nemecká milionárka sa na seba podobá čoraz menej a je jasné, že k mladistvému vzhľadu jej pomáhajú šikovné ručičky odborníkov. Treba však dodať, že manželka ufrflaného Roberta pravidelne cvičí a dbá na svoj zovňajšok, čo sme mohli vidieť aj v starých častiach šou Geissenovci: Ťažký život milionárov, ktoré vysielali aj slovenské televízie. Bez toho, aby navštívila kaderníka či kozmetičku, sa z hotela ani len nepohla!

Prečítajte si tiež: