Kim, nepreháňaš to už? Pýtajú sa fanúšikovia slávnej celebrity! Najslávnejšia sestra z rodu Kardashianiek, ktorá sa v minulosti preslávila pornom, vyzerá dnes ako postavička Barbie. Má neprirodzené oblé boky, veľký pevný zadok, neprirodzene úzky pás a vyhladenú pleť. Fanúšikovia alebo skôr "hejteri" upozornili na jej extrémnu zmenu na webovom portály Reddit, kde porovnali jej staré fotografie s tými novými. Kim na starých záberoch vyzerá úplne normálne, no ako sa zdá, prirodzenosť už dávno nie je v móde - aspoň podľa Kardashianiek!

DYCH BERÚCE FOTO KIM KARDASHIAN PRED A PO NÁJDETE V GALÉRII

Išla po nôž?

Otázka, ktorú si pri pohľade na jej premenu kladie každý z nás! Kim Kardashian však akýkoľvek ráznejší zásah do svojho tela popiera. V minulosti priznala, že si dala aplikovať botox a podstúpila laserovú epiláciu. Podľa mnohých sa však na jej dokonalom tele vyhralo viacero plastických chirurgov. Čo sa týka jej povestného veľkého zadku, tomu údajne vďačí za tzv. brazílsky lifting. Cena tohto zákroku sa na Slovensku pohybuje od 900 eur vyššie, avšak je nutné ho opakovať každé dva až tri roky.

Anketa
Myslíte si, že Kim Kardashian vďačí svojmu dokonale vytvarovanému telu plastickým chirurgom?

Okrem toho je akýmsi verejným tajomstvom, že Kim si svoje fotografie na sociálnej sieti pravidelne upravuje vo Photoshope. V minulosti si napríklad nechtiac odstránila jeden prst na nohe, na niektorých fotografiách zas majú predmety v pozadí neprirodzený tvar, keďže sa napríklad počas toho, ako si zúžila pás, zdeformovalo aj pozadie za ňou.