Jennifer Aniston nezaspala po konci seriálu Priatelia na vavrínoch a aj naďalej sa venuje herectvu. Medzi jej najznámejšie filmy patrí napríklad komédia s názvom My sme Millerovci, Skús ma rozosmiať, Vražda na jachte či Šéfovia na zabitie. Jej najnovším hitom je však seriál s názvom Morning Show, v ktorom hrá po boku 45-ročnej herečky Reese Witherspoon. 

FOTO JENNIFER ANISTON V GALÉRII

Aniston síce svojim outfitom dieru do sveta nespravila a zostala verná svojmu jednoduchému štýlu, napriek tomu však v čiernom outfite s jemným výstrihom vyzerala vynikajúco. Namiesto výrazného líčenia siahla po jemnom mejkape a vlasy si nechala voľne rozpustené. Herečka sa najnovšie rozhodla skúsiť šťastie aj vo svete kozmetického priemyslu a minulý týždeň uviedla na trh vlastnú značku vlasovej kozmetiky s názvom LolaVie. 

Že je v najlepších rokoch dokazujú aj jej najnovšie zverejnené zábery v rafinovaných čiernych šatách, v ktorých predviedla svoj ukážkový dekolt.
Zdroj: Profimedia

Herečka sa podľa britského denníka Daily Mail podieľala na všetkých aspektoch jej vývoja. Dokonca aj samotný názov vlasovej kozmetiky v sebe nesie prezývku Lola, ktorú Jennifer dostala od svojich priateľov po tom, ako sa presťahovala do Kalifornie.

Prečítajte si aj: