Beginning of dialog window. Escape will cancel and close the window.
End of dialog window.
VIDEO Rozlúčka s milovaným Vašom Patejdlom († 68): Takto to vyzeralo na pražskom Strahove
Reklama
Československú hudobnú legendu prišli navždy vyprevadiť aj jeho dlhoroční spolupracovníci, priatelia a blízki. Medzi smútočnými hosťami nechýbali naše známe Slovenky ako Sisa Lelkes Sklovska či Dominika Cibulková. Svojím modelom prekvapila práve Sisa, ktorá zvolila elegantný, no najmä drahý kúsok.
Aj keď Vašo žil posledné roky v Česku, jeho pamiatku si na pražský Strahov prišli uctiť aj naše známe tváre, pre ktoré geniálny umelec znamenal nesmierne veľa. Outfitom asi najviac prekvapila Sisa Lelkes Sklovska, ktorá porušila svoju tradíciu a mala na sebe čierne elegantné obtiahnuté šaty. Speváčka totiž nikdy nevolí na pohreby čiernu farbu. Má na to vysvetlenie.
Sisa tentoraz porušila svoju tradíciu a na pohreb prišla v čiernom.
Na nedávny pohreb herca Dušana Kaprálika totiž prišla v šatách s modrými flitrami. ,,Na pohreby nikdy nechodím v čiernom, ani mojim rodičom som na pohrebe nebola v čiernom. Aj moja mama, keď už vedela, že je to s ňou zle, povedala mi, aby som jej do truhly obliekla smaragdový kostým, ktorý som jej kúpila. Ani môj tatino nemal v truhle čierny oblek, ale sivý. Jednoducho tak to cítim. Tieto moje šaty som preto zvolila, lebo modrá je kráľovská modrá - to som si mohla dovoliť a biela preto, lebo náš "kapor" išiel tam do neba,” vysvetlila nám vtedy Sisa.
Beginning of dialog window. Escape will cancel and close the window.
End of dialog window.
VIDEO Sisa Sklovska na pohrebe Patejdla (†68): Vašo veľmi veľa pracoval, no mal to rád Zdroj: Plus JEDEN DEŇ/akm
Výnimkou boli jej žlté sandálky a žltý okraj na šatách. Podľa českého Blesku išlo o model značky Versace, ktorý rozhodne nebol lacný. Outfit doplnila zlatým šperkom, výraznými náušnicami a spomínanými sandálkami značky Versace, ktorých cena je zhruba 166 €.
Beginning of dialog window. Escape will cancel and close the window.
End of dialog window.
VIDEO Na rozlúčke s Patejdlom (†68) sa prekvapivo objavila aj Cibulková: Čo ju spájalo s Vašom? Zdroj: Plus JEDEN DEŇ/akm
V elegantných dlhých šatách s hlbokým výstrihom sa zase ukázala Dominika Cibulková, ktorá prišla v spoločnosti manžela Michala Navaru. Noblesný model doplnila luxusnou čiernou kabelkou a lodičkami, najväčšiu pozornosť však pútal malý klobúčik s fascinátorom.Bývalá tenistka bude mať na Patejdla celoživotnú spomienku, keďže jej na svadbe spieval pesničku Ak nie si moja k prvému novomanželskému tancu.
Beginning of dialog window. Escape will cancel and close the window.
End of dialog window.
VIDEO Jožo Ráž a Ján Baláž: Posledné slová kamarátovi Vašovi (†68) do neba! Zdroj: Plus JEDEN DEŇ/akm
Andrea Zimányiová, Vašova dlhoročná vokalistka, prišla na pohreb v čiernych minišatách. Speváčka prežívala najťažšie momenty, ako nám sama priznala, keď na smútočnom obrade spievala jeho pieseň Trištvrte na jeseň.
Beginning of dialog window. Escape will cancel and close the window.
End of dialog window.
Rozlúčka s Vašom Patejdlom († 68): Milovaná rodina ho navždy vyprevadila
Spevákova smrť zasiahla aj Beátu Dubasovú, pre ktorú skomponoval veľké množstvo nádherných hitov. Speváčka sa nahodila do vkusných čiernych šiat, ku ktorým zvolila kockované sako, perlový náhrdelník a lodičky s viazaním. Posledné zbohom prišla Vašovi dať aj manželka hudobného experta Juraja Čurného, Andrea Čurná.