FOTO Schindlerovej veľkolepá Bond Girl šou: Na pódium prišla takmer NAHÁ! Aha na jej outfity
20. 2. 2025, 8:15 (aktualizované: 22. 2. 2025, 8:00)

Najznámejší tajný agent sveta, z kultovej série filmov o Jamesovi Bondovi, ožil v našom hlavnom meste. Speváčka Martina Schindlerová (36), v sprievode symfonického orchestra, predviedla veľkolepú šou plnú emócií, kostýmových zmien, ale i ohňa a akrobacie.
Zdroj: EMIL VAŠKO
Zdroj: EMIL VAŠKO
Zdroj: EMIL VAŠKO
Galéria k článku
I keď sa v roku 2004 umiestnila „iba“ na striebornej priečke v šou SuperStar, o priazeň fanúšikov nemala núdzu. Dnes je mamou dvoch detí a dokonca aj prednášala na vysokej škole, kde budúcich právnikov pripravovala do veľkého sveta. Minulý rok si vyskúšala rolu moderátorky v hitparáde TopTen, ktorú moderuje dodnes - na webe pluska.sk. Teraz sa však Martina Schindlerová opäť vrátila na javisko a predviedla veľkolepú šou v sprievode symfonického orchestra.
Zdroj: EMIL VAŠKO
Martina Schindlerová ako Bond Girl.
Koncert s 30-členným orchestrom, ktorý dirigoval maestro Vladko Valovič, si nedali ujsť ani mnohé známe tváre. V hľadisku sledovali šou, v tematike kultových filmov o Jamesovi Bondovi, herečka Andrea Karnasová, herec Roman Pomajbo, niekdajšia miss Slovensko Eva Verešová, módna návrhárka Jana Pištejová či Aicha z Love Islandu.

Martina Schindlerová odspievala kultové skladby ako Diamonds Are Forever, Golden Eye, Live and Let Die, Skyfall či No Time to Die. Popri jej skvelom výkone sa na pódiu odohrávala akrobatická i ohňová šou, ktorá divákom doslova vyrážala dych. Speváčka dokonca predviedla niekoľko tematických outfitov. Vystriedala ich dokopy 5 - dve krásne večerné róby a tri overaly, akoby vytrhnuté zo sveta agenta 007 - Jamesa Bonda. Jeden z nich bol dokonca priesvitný a speváčkine intímne partie zakrývali len kamienky.
Anketa
Páčili sa vám kostýmy Martiny Schindlerovej počas koncertu Bond Girl?
- Áno, veľmi37%
- Nie, vôbec37%
- Niektoré áno, iné zas nie25%
Hlasovanie bolo ukončené