Hneď v úvode 2. kola prišiel šok. Mária Čírová nevystúpi pre vážne zranenie, ktoré sa jej stalo cez týždeň na tréningu. S tanečným partnerom Jorisom Yacoubom mali v tento večer tancovať jive na skladbu od skupiny Wham: Wake Me Up Before You Go. Žiaľ, nestalo sa tak. Speváčka sa doma zotavuje zo zranenia chrbtice!

1. kolo Let’s Dance
Zdroj: JÚLIUS DUBRAVAY

"Priatelia, pozdravujem vás všetkých! Stalo sa mi to, čo by som ani nepredpokladala, máme za sebou 6 tréningov a neverila som, že k takémuto niečomu môže prísť. Na tréningu pri jednej zdvíhačke mi vzadu na chrbtici pod rebrom niečo puklo, ako keď si pukáte prsty, taká bolesť. Tak strašne to vystreľovalo, že som si musela okamžite ľahnúť. Som bojovník a keď budete na mňa myslieť a posielať mi dobrú energiu, tak verím, že sa z toho čím skôr dostanem. Všetkých vás pozdravujem a dávajte si pozor na seba na tréningoch, buďte zdraví a nepreháňajte to," odkázala Čírová vo videu.

FOTO ZRANENEJ ČÍROVEJ V GALÉRII >>

Ako prvá v nedeľu večer vystúpila Helena Krajčiová a Fabio Bellucci, ktorí zatancovali jive. "Všetko bolo výborné, akurát vám na konci odchádzali sily. A trošku treba zlepšiť rytmiku, ale napriek tomu veľmi dobrý výkon," zhodnotila ich výkon Tatiana Drexler. Od poroty si vyslúžili dokopy 26 bodov. Po Helene nasledovala Ivana a Marián Gáborík s ich rumbou. "Toto je chyba v systéme! Ty máš byť drevák a nie si! Toto ma štve! Ty si dokonca tak dobre tancoval, akoby si to netancoval s vlastnou ženou. A úplne si ma šokol, myslel som si, že budeš strašne slizký, ale ty si mal strašne dobrý výraz," zhodnotil kat Ďurovčík.

Herečka Gabika Marcinková totálne prekvapila porotu svojím úžasným výkonom, za ktorý si vyslúžila prvú desiatku tohto ročníka šou - a to konkrétne od porotkyne Adely Vinczeovej. Boris Valábik svoj tanec doslova ustál na parkete, no napriek tomu pobavil tým celú porotu. Za svoj žalostný výkon si vyslúžil od poroty dokopy len 9 bodov. Ďurovčík si prvýkrát buchol čelo o stôl. Netanečník Richard Autner opäť šokoval porotu. Porotcovský kat nešetril slovami: "Ja som tam nevidel žiadnu chybu! Bolo to vynikajúce!"

Viktor Vincze a Lucia Hlaváčková
Zdroj: tv markíza

Po vstúpení Milana Zimnýkovala prišlo veľké ospravedlnenie zo strany porotcu Jána Ďurovčíka, ktorý to počas minulého prenosu poriadne prehnal, keď vykričal Zimnýkovalovi, že je tlstý. "Ja som ti minule povedal, že si tlstý, som si neuvedomil, že to pozerajú diváci. Prepáč mi, že som ti to povedal! Ospravedlňujem sa," zahlásil v živom vysielaní Ďurovčík. Ako predposledný vystúpil kubánsky herec z telenovely Skrytá vášeň Mario Cimarro. Ten podľa poroty predviedol oveľa lepší výkon ako počas prvého kola.

Milan Zimnýkoval a Radka Britaňáková
Zdroj: TV MARKÍZA

Ako poslední v nedeľu večer vystúpili Henrieta Farkašová a Marek Klič. Dvojica si za svoj tanec vyslúžila standing ovation. "Vďaka vám mám na chvíľu pocit, že sa rešpektujeme a máme sa radi. Viac lásky a rešpektu, poprosím v tomto štáte," zahlásil porotca Koleník. V zóne ohrozenia sa v Rozhodnutí ocitli štyria súťažiaci - Valábik, Zimnýkoval, Ibara a Autner, z ktorých ako prvý ďalej postúpil Milan Zimnýkoval. Do tzv. bezpečia - 3. kola postúpil aj herec Richard Autner.

O postupe sa tak rozhodovalo medzi Valábikom a Ibarom. Tým smutnejším bol herec Victor Ibara, ktorý, žiaľ, musel šou opustiť! "Bola to úžasná skúsenosť, a keby som mal ďakovať, ďakoval by som veľmi dlho. Je to naozaj od vedenia cez štáb až po mojich rodičov, ktorí mi držali palce a dali mi maximum. Ďakujem mojim krstným, ktorí ma prišli podporiť, aj mojej drahej, ktorá tu sedí. A v neposlednom rade je to Simonka, ktorá si to so mnou pretrpela celých 5-6 týždňov, no a ja si hovorím, že ráno ma čaká stáž (smiech) a život ide ďalej. Verím, že tanec neopustím a verím, že štandard ma podrží, keď budem mať ťažké chvíle pri medicíne," povedal Victor.

Anketa
Je vám ľúto, že vypadol Victor Ibara?

Prečítajte si tiež: