Erika, ktorá je dlhoročnou tvárou markizáckej Smotánky, je v našom šoubiznise ako doma. A aj ona má za sebou niekoľko zaujímavých vzťahov. Oficiálne sa vedelo, že mala štyroch mužov:

Gotti a Judínyová na spoločnej dovolenke v Taliansku.
Gotti a Judínyová na spoločnej dovolenke v Taliansku.
Zdroj: archív

Futbalista Štefan Maixner
Prvý vážnejší vzťah mala moderátorka s futbalistom Štefanom Maixnerom. V čase, keď sa stretávali, mala Erika 21 rokov.

Hudobník Jozef Paulíni
Erika Judínyová prežila päťročný vzťah s Jozefom Paulínim zo skupiny Modus. Dali sa dokopy, keď mala 29 rokov.

Herec Karol Csino
Do Erikinho života vstúpil aj herec Karol Csino. Hoci ani jeden z nich vzťah nikdy oficiálne nepotvrdil, stretávali sa viac ako rok.

Fotograf Mário Gotti
Zmapovať, ako dlho spolu „fungovali“, je nemožné. Viackrát sa rozišli a dávali dokopy.

Erika Judínyová a Štefan Skrúcaný. Zobrali sa v roku 2015.
Erika Judínyová a Štefan Skrúcaný. Zobrali sa v roku 2015.
Zdroj: PROFIMEDIA.SK

Potom však stretla lásku svojho života Štefana Skrúcaného. Zobrali sa v apríli v roku 2015. Sobáš, ktorý sa konal v budove bývalej bratislavskej Konskej železnice, sa im podarilo utajiť aj pred blízkym okolím.  O Erike však bolo dobre známe, že už roky túžila po dieťatku. Otázky, či neplánuje bábätko, však vždy odbíjala iba jednoduchou odpoveďou: „Kedy to príde, to vie asi len ten hore.“ V tom čase bola ešte bez oficiálneho partnera, a tak rodinu v jej prípade nikto neriešil. Riešiť ju ale začala ona sama po tom, čo sa v roku 2015 vydala za Skrúcaného. A minulý rok sa jej splnilo jej najväčšie prianie. Vo februári 2020 oznámila, že spolu čakajú dieťa. Ich milovaná dcérka Ella sa narodila v máji a všetko prebehlo v poriadku. Blondínka sa po niekoľkých mesiacoch vrátila aj na obrazovky Smotánky. No a dnes oslavuje okrúhlu 50-ku! Blahoželáme! 

VEĽKÁ FOTOGALÉRIA ERIKY JUDÍNYOVEJ A JEJ PREMENY TU:

Mohlo by vás zaujímať: