Svetoznámy operný spevák si pripomína Haničku napríklad aj videami z udalostí, ktoré zažili spolu ako šťastný zamilovaný pár.

Svadba a krst v jednom

Práve z tohto súdka bola aj svadba blízkeho spolupracovníka Michala Kindla so snúbenicou Barbarou, rodenou Novotnou i krst ich dcérky. "Zagorovci" si pár spolu s malou Adelinkou obľúbili natoľko, že v okolí ich mnohí vnímali ako adoptívnych rodičov Kindlovcov a malú slečnu ako "vnučku" speváckeho páru.

VO VIDEU SI POZRITE NÁDHERNÉ CHVÍLE, KTORÉ PANOVALI POČAS SOBÁŠA A KRSTU...

Keď sa bolesť mieša s radosťou

Vdovec v uplynulých dňoch na sociálnej sieti zablahoželal "svojim deťom" k ročnému výročiu sobáša, pričom neopomenul ani svoju zosnulú manželku.

"Drahá Barunka, milý Michal a nádherná Adelinka. Dnes je to presne rok, čo sme s Hankou boli svedkami a krstnými rodičmi na vašej svadbe. Obidvom vám zo srdca prajem k vášmu výročiu všetko dobré, nech sa máte stále radi. Je mi veľmi ľúto, že sa Hanka toho nedožila. Mala vás veľmi rada. Dávajte na seba pozor! Váš Štefan," znie vrelé vyznanie k ročnému spolužitiu mladomanželov.

Viac pekných nezverejnených fotografií nájdete v galérii >>>

K textu svetoznámy tenor pridal následne aj video z cirkevného obradu, kde nechýba ani Hanka, ktorá spolu s manželom  odsvedčila páru svadbu a zároveň boli krstnými rodičmi ich prvorodenej dcérky Adelinky.

Vyjadrite svoj názor v komentároch i ankete pod článkom >>>

Anketa
Ste skôr zástancom cirkevného sobáša v kostole alebo civilného na úrade?

Prečítajte si tiež: