Advokátka s prezývkou nulitná, keďže toto slovo až pričasto používa vo vyjadreniach (nulitný - neplatný, zmätočný - pozn. red.), okomentovala počínanie muža v uniforme slovami:  "Polícia zaslala dožiadanie o moje vypočutie do Košíc z dôvodu, že na mňa bolo podané trestné oznámenie z podnecovania. Toho som sa mala dopustiť 11. februára 2021. Za účelom dostavenia sa na vypočutie (asi ako svedok) ma telefonicky kontaktoval policajt Schutz z Košíc. Keďže telefonicky neuspel, dotrepal sa mi domov pred dvere… Búchal na nich ako gestapo z nemeckého filmu...," ironizuje Krajníková.

Radšej zatknutie ako výsluch?!

V nahrávke je počuť, ako do telefónu kričí, chrlí množstvo paragrafov a odvoláva sa na  ústavné práva. Policajt jej vysvetľuje, že nechce od nej nič iné, len aby prišla na výsluch. Krajníková mu rozzúrene hovorí. "Urobte, čo chcete, vzneste obvinenie, budem sa brániť. Nedám sa šikanovať, mám toho dosť!"

Neskôr mu povie, že ju môžu zatknúť, dať do policajnej cely, ale ona na výsluch dobrovoľne nepôjde, lebo nemá čas. "Mám toľko práce, že si neviete ani predstaviť...ja nebudem chodiť vysvetľovať, čo idioti na mňa oznámia na políciu..!" Policajtovi hovorí, aby ju písomne predvolal na výsluch, zároveň spomenie, že zásielku si aj tak nepreberie, lebo pre nenosenie rúška ju na poštu nepustia.

VAROVANIE: Video obsahuje VULGARIZMY!

 
youtube N-I2AEYUnyI&t=299s

Poslala policajta "niekam"

Policajt v snahe uzavrieť debatu jej oznámi, že predvolanie jej pošle.

"Vy ma vôbec nepočúvate... že by som ja chodila vysvetľovať, kde som čo povedala? Choďte s tým do p...babovej," adresuje policajtovi šťavnatý vulgarizmus. Potom ho opäť začne poučovať o tom, čo by polícia mala radšej robiť. Prvá časť nahrávky sa končí jej monológom. "Raz sa to otočí proti vám tak, že vy budete chodiť vysvetľovať, čo kde ste povedali...vás ten bumerang tak trafí do hlavy, že uvidíte...!"

Neuveríte ako advokátka "odohnala" policajta spred dverí, čítajte TU ►►►►►