Ďalšia nezvestná žena: Bratislavská polícia tentoraz pátra po mladej Ukrajinke!
13. 9. 2023, 16:37 (aktualizované: 1. 6. 2024, 16:27)

Zdroj: P1D
Bratislavská polícia pátra po 34-ročnej Yane Bondarenko. Naposledy bola videná v utorok o 6.00 h, keď odišla z miesta svojho bydliska na Šancovej ulici v Bratislave na neznáme miesto. TASR o tom informovala hovorkyňa bratislavskej polície Jana Šimunková.
Nezvestná je vysoká 173 centimetrov, má 52 kilogramov a hnedé vlasy po ramená. Naposledy mala oblečenú bielu mikinu, čierne rifle a cez rameno ľadvinku béžovo-čiernej farby a na nohách mala obuté šľapky. Rozpráva po ukrajinsky a rozumie aj po slovensky.
Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní. "Akékoľvek informácie k súčasnému pobytu a pohybu osoby na priloženej fotografii nám môžete oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne formou súkromnej správy na stránke na sociálnej sieti Polícia SR - Bratislavský kraj," dodala Šimunková.
FOTO nezvestnej Yany nájdete na ďalšej strane >>>
Zdroj: Facebook/Polícia SR - Bratislavský kraj
34-ročná Yana Bondarenko je nezvestná, pátra po nej polícia.
VIDEO Pri pátraní po nezvestnej študentke Soni pomáhal aj Pohotovostný pátrací tím

Prečítajte si tiež: