Domáca politická scéna

V ťažkých časoch naša vláda prioritne riešila koaličnú krízu a v tomto trende bude pokračovať. Rozkol je taký dramatický, že sa môže udiať čokoľvek – od rekonštrukcie vlády až po jej pád. Najhorším možným scenárom je dovládnutie za každú cenu. "Z ďalších volieb nevzíde silný líder a v podstate je to jedno, pre nás bude smerodajné, čo sa udeje v USA, kde sa do pol roka odohrá čosi nevídané a môže predznamenávať koniec hegemónie alebo totálnu zmenu," prízvukuje Daniela.

Svet a geopolitika

Pluto – planéta smrti, znovuzrodenia a zúčtovania s hlboko zakorenenou traumou, sa po 248 rokoch 20. 2. vrátila do rovnakého stupňa, v akom bola 4. 7. 1776 na kolonizovanej zemi podpísaná Deklarácia nezávislosti. Je to predzvesť 16-ročného cyklu, ktorý otrasie vládami, finančnými systémami a hierarchiami.

 "Návrat planéty Pluto zmarí celonárodný status quo, vystrelí ľudí zneužívajúcich moc, odhalí najhlbšie ťažkosti a všetko ukrývané pod demokratickou fasádou USA, čo treba zahodiť či zničiť, aby sa uvoľnilo miesto pre novú éru. Ekonomika EÚ sa sankciami neprezieravo odstrihla energiami od Ruska a prešla pod vplyv USA, ktoré v kríze bude riešiť prioritne seba, nie záväzky s Európou, na čo môžeme doplatiť," dvíha varovný prst Paculíková.

Dramatické obdobie s hromadou joboviek

Keď sa Neptún, Urán a Pluto vracajú na miesta, ktoré sa časovo zhodovali s predchádzajúcimi vojnami, ich prechody podporujú planetárnu tézu, že narušenie je vysoko pravdepodobné (vojna je na Ukrajine). Počas tohto desaťročia sa zrodí ďalší peňažný systém. Dôležité je, kto bude digitálnu menu kontrolovať. V poslednom júlovom týždni ťažké konštelácie planét Mars, Urán a Merkúr ukončia bezstarostné letné energie a situácia sa dramaticky zmení. Nastúpia veľké výkyvy na burzách, rozdúchajú sa konflikty a vojny vďaka tým, ktorým nevyhovuje mier. V diele skazy nebude zaostávať ani príroda, sopky ukážu svoju silu, záplavy, búrky a kalamity zničia majetok, počet havárií rôzneho druhu bude stúpať, cestovné kancelárie a firmy dostanú nepríjemné rany, problémy v doprave budú naďalej pokračovať a zhoršovať sa, zlyhávať bude aj technika. Uvidíme, ako sa rúca systém zásobovania, preto je múdre urobiť si zásoby najnutnejších veci pre život prezieravo vopred. Nie sú vylúčené ani sociálne nepokoje, nárast napätia, nespokojnosti. Vrchol ekonomickej krízy zdolá novú hranicu 16% inflácie.

Rozumná investícia

Istotou sú len nehnuteľnosti a pôda. Témou bude aj zdravie v súvislosti s kolabujúcim zdravotníctvom a všetko sa ukryje pod dáždnik covidu a s ním súvisiacich reštrikcií. Energia nebude samozrejmosť, možné sú jej výpadky pre nedostatok. Človek by mal prebudiť svoju vnútornú hrdosť, prichádza totiž väčšia zmena morálnych hodnôt. 

Anketa
Vydesila vás júlová veštba Daniely?

Prečítajte si tiež: