Tip na článok
Na snímke Peter Kovařík z Úradu vlády SR počas verejného vypočutia kandidátov na predsedu Úradu na ochranu oznamovateľov protispoločenskej činnosti, 23. októbra 2019 v Bratislave. FOTO TASR - Pavol Zachar
Súdne pojednávanie na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku vo veci vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Na snímke je obžalovaný Marián Kočner.
Igor Matovič je z rozsudku zdesený.
Na snímke zľava Zlatica Kušnírová, matka zavraždenej Martiny Kušnírovej a Jozef Kuciak a Jana Kuciaková, rodičia zavraždeného Jána Kuciaka počas hlavného pojednávania v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho družky Martiny Kušnírovej na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku 1. júna 2020. FOTO TASR - Jaroslav Novák
Pojednávanie na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku vo veci vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej z objednávky ktorej je obžalovaný Marián Kočner. Očakávaneho rozsudku sa zúčastnilo mnoho slovenských aj zahraničných médii. Na snímke je zástupca poškodených Daniel Lipšic.
Na snímke Jozef Kuciak, otec zavraždeného Jána Kuciaka a Zlatica Kušnírová, matka zavraždenej Martiny Kušnírovej po rozsudku v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej na Špecializovanom trestnom súde (ŠTS) v Pezinku 3. septembra 2020. Senát ŠTS vo štvrtok oslobodil spod obžaloby v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej obžalovaných Mariana K. a Alenu Zs. Obžalovaného Tomáša Sz. súd uznal vinným a vymeral mu trest 25 rokov odňatia slo
Súdne pojednávanie na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku vo veci vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Na snímke je obžalovaný Marián Kočner.
Marian Kočner je v kauze objednávky vraždy Jána Kuciaka nevinný.
Mariana Kočnera a Alenu Zsuzsovú dnes možno čaká rozsudok v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka († 27) a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej († 27). Miroslav Marček (v strede) je už neprávoplatne odsúdený na 23 rokov.
POLITIKA:
V kauze Kuciak mal vo štvrtok padnúť rozsudok. Obžalovaní si na neho ale ešte možno počkajú, lebo prokurátor navrhol nový dôkaz.
Na snímke zľava rodičia Jána Kuciaka Jozef a Jana Kuciakovci a brat Jozef Kuciak počas hlavného pojednávania v kauze vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku 23. júla 2020. FOTO TASR - Jaroslav Novák
Súdne pojednávanie na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku vo veci vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Na snímke je obžalovaná Alena Zsuzsová. Práve jej telefónu sa majú týkať nové dôkazy!
Prezentácia archeologického výskumu na hrade Krásna Hôrka
PlusTV

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.