Tip na článok
Tip na článok
ONLINE Šokujúci moment dnešného súdu: Výpoveď dôležitej znalkyne sa SKONČILA PREKVAPENÍM!
Stane sa Alena Zsuzsová
Marianovi Kočnerovi asi nebolo do smiechu, keď mu opätovne prehľadali dom. Okrem toho urobila NAKA raziuaj v jeho firmách.
obžalovaní v kauze vraždy Kuciaka a Kušnírovej.
Prvé pojednávanie na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku vo veci vraždy investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Na snímke je Miroslav Marček.
Marian Kočner na Grand Prix 2012.
Hlavné pojednávanie v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej na Špecializovanom trestnom súde 22. januára 2020 v Pezinku. Na snímke svedok Miroslav Kriak. FOTO TASR - Pavel Neubauer
Rekonštrukcia vraždy Jána Kuciaka. Na miesto činu prišli okrem polície aj požiarnici.
Zlatica Kušnírová opäť dostala Alenu Zsuzsovú.
Tretie pojednávanie na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku vo veci vraždy investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Na snímke je svedok Miroslav Kriak, ktorého výpoveď bude nasledovať po ukončení výpovede Petra Tótha.
Alena Zsuzsová, obžalovaná z objednávky vraždy
Šieste pojednávanie na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku vo veci vraždy investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Na snímke je obžalovaný Miroslav Marček.
Druhé pojednávanie na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku vo veci vraždy investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Na snímke je Marián Kočner.
ONLINE Zsuzsová priznala balík od Kočnera! Kušnírová: Lásku detí nahradila láska k moci!
PlusTV

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.