Tip na článok
Tip na článok
Stovky ľudí prišli v piatok 21. februára zapáliť sviečky na Námestie SNP, kde sa uskutočnili pietne spomienky na počesť Jána Kuciaka († 27) a Martiny Kušnírovej († 27), na ktorých vystúpili umelci, politici, novinári, ako aj rodičia zavraždených. Na snímke matka zavraždenej Martiny - Zlatica Kušnírová.
Marian Kočner a Alena Zsuzsová boli Špecializovaným trestným súdom oslobodení. Prokurátor sa ale odvolal a vo veci bude rozhodovať Najvyšší súd. V strede je Miroslav Marček, ktorý sa k vražde priznal.
q
Na snímke zľava Zlatica Kušnírová, matka zavraždenej Martiny Kušnírovej a Jozef Kuciak a Jana Kuciaková, rodičia zavraždeného Jána Kuciaka počas hlavného pojednávania v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho družky Martiny Kušnírovej na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku 1. júna 2020. FOTO TASR - Jaroslav Novák
Alena Zsuzsová si mala podľa vyšetrovateľov najať vrahov, ktorý popravia prokurátora Petra Šufliarskeho. Možní vrahovia mali prisľúbenú odmenu 100-tisíc eur.
Súdne pojednávanie na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku vo veci vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Na snímke je obžalovaný Marián Kočner.
Špecializovaný trestný súd rozhodol, že Alena Zsuzsová a Marian Kočner sú nevinní v prípade vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Prokurátor sa ale odvolala a vo veci bude rozhodovať Najvyšší súd.
TIETO SLOVÁ vás doslova DORAZIA! Známy spisovateľ verejne zložil POKLONU Alene Zsuzsovej!
vyšetrovateľ Peter Juhás (vpravo)
Boris Kollár oslobodenie Kočnera a Zsuzsovej nečakal. Rozhodnutie súdu však rešpektuje.
Marián Kočner
Bývalý člen SIS Oskar Fegyveres sa obával o svoj život a utiekol zo Slovenska. Fegyveres tvrdí, že za zavlečením syna bývalého prezidenta Michala Kováča do Rakúska, môže SIS.
Marian Kočner a Alena Zsuzsová sa dočkali v kauze Kuciak oslobodzujúceho rozsudku. Odborníci sa vyjadrili, čo mohlo byť príčinou.
P7D: SÚD KOČNER - VRAŽDA KUCIAK

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.