Plusmania header
Tip na článok
Tip na článok
Ilustračná snímka
Šieste pojednávanie na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku vo veci vraždy investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Na snímke je Marián Kočner a Alena Zsuzsová.
Na snímke Marian Kočner počas hlavného pojednávania na Špecializovanom trestnom súde (ŠTS) v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej 28. februára 2022 v Pezinku.
Najvyšší súd v prípade vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej zrušil oslobodzujúci rozsudok Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) pre obžalovaného Mariana Kočnera a Alenu Zsuzsovú. ŠTS teraz musí vykonať ďalšie dôkazy, ktoré môže ich názor zmeniť a obžalovanú dvojicu odsúdiť. ŠTS ale môže opakovane oboch obžalovaných oslobodiť.
Zľava Mária Kuciaková, sestra zavraždeného Jána Kuciaka, Jana Kuciaková a Jozef Kuciak, rodičia zavraždeného Jána Kuciaka, vpravo Zlatica Kušnírová, matka zavraždenej Martiny Kušnírovej a druhý vpravo Jozef Kuciak ml., brat zavraždeného Jána Kuciaka po verejnom zasadnutí na Najvyššom súde (NS) SR v kauze vraždy Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej v Bratislave 15. júna 2021.
REAKCIA rodičov zavraždených po pojednávaní v kauze Kuciak: Keď to skončí, asi SKOLABUJEM!
Najvyšší súd dnes rozhodne, či sa prípad vraždy Jána Kuciaka († 27) a Martiny Kušnírovej († 27) vráti na Špecializovaný trestný súd, alebo budú Alena Zsuzsová a Marian Kočner definitívne zbavený obžaloby.
....
Na snímke je premiér SR Igor Matovič (OĽaNO).
Boli mladí, zamilovaní, plánovali svadbu, spoločnú budúcnosť. Vrah zabil JÁNA KUCIAKA a jeho snúbenicu MARTINU KUŠNÍROVÚ  v ich vlastnom dome.
Pochovať deti je to najťažšie pre rodičov...
..
Novinára Jána Kuciaka († 27) a jeho snúbenicu Martinu Kušnírovú († 27) zavraždili 21. februára v ich dome vo Veľkej Mači. Špecializovaný trestný súd uznal Mariana Kočnera a Alenu Zsuzsovú za nevinných z účasti na vražde snúbencov, vo veci preto bude rozhodovať Najvyšší súd.
Na generálneho prokurátora Maroša Žilinku a špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica sa mala v minulosti pripravovať vražda. Obvinená je v tomto prípade aj Alena Zsuzsová.

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.