Tip na článok
Tip na článok
Zlatica Kušnírová
Pokračovanie procesu v kauze vraždy Jána Kuciaka na ŠTS v Pezinku
Ilustračná snímka
Šieste pojednávanie na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku vo veci vraždy investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Na snímke je Marián Kočner a Alena Zsuzsová.
Na snímke Marian Kočner počas hlavného pojednávania na Špecializovanom trestnom súde (ŠTS) v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej 28. februára 2022 v Pezinku.
Najvyšší súd v prípade vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej zrušil oslobodzujúci rozsudok Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) pre obžalovaného Mariana Kočnera a Alenu Zsuzsovú. ŠTS teraz musí vykonať ďalšie dôkazy, ktoré môže ich názor zmeniť a obžalovanú dvojicu odsúdiť. ŠTS ale môže opakovane oboch obžalovaných oslobodiť.
Zľava Mária Kuciaková, sestra zavraždeného Jána Kuciaka, Jana Kuciaková a Jozef Kuciak, rodičia zavraždeného Jána Kuciaka, vpravo Zlatica Kušnírová, matka zavraždenej Martiny Kušnírovej a druhý vpravo Jozef Kuciak ml., brat zavraždeného Jána Kuciaka po verejnom zasadnutí na Najvyššom súde (NS) SR v kauze vraždy Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej v Bratislave 15. júna 2021.
REAKCIA rodičov zavraždených po pojednávaní v kauze Kuciak: Keď to skončí, asi SKOLABUJEM!
Najvyšší súd dnes rozhodne, či sa prípad vraždy Jána Kuciaka († 27) a Martiny Kušnírovej († 27) vráti na Špecializovaný trestný súd, alebo budú Alena Zsuzsová a Marian Kočner definitívne zbavený obžaloby.
....
Na snímke je premiér SR Igor Matovič (OĽaNO).
Boli mladí, zamilovaní, plánovali svadbu, spoločnú budúcnosť. Vrah zabil JÁNA KUCIAKA a jeho snúbenicu MARTINU KUŠNÍROVÚ  v ich vlastnom dome.
Pochovať deti je to najťažšie pre rodičov...
..

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.