Namiesto peňazí alebo cenností bolo v kufri niečo úplne iné.  Policajtov Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II zamestnáva teraz vyšetrovanie okolnosti krádeže a pátranie po zlodejovi a jeho úlovku - batožine, ktorá sa "stratila" z odstaveného diaľkového autobusu v priestoroch autobusovej stanice Mlynské nivy.

Veci ako pre paničku

"Doposiaľ neznámy páchateľ odcudzil z odkladacieho priestoru autobusu zn. Setra plastový kufor s kolieskami. Jeho obsahom okrem osobných vecí boli dámske legíny, spodná bielizeň, lodičky, kozmetika, osobné doklady a finančná hotovosť, čím neznámy páchateľ spôsobil škodu vo výške 1 350 eur," informovala polícia na sociálnej sieti.

Viac fotografií nájdete TU >>>

Darí sa mu unikať

"V tejto súvislosti polícia ďalej pátra po totožnosti muža na záberoch a videu, ktorý by svojimi informáciami mohol prispieť k objasneniu prípadu," informoval bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

"Akékoľvek informácie k totožnosti osoby,  jej pohybu alebo pobytu oznámte na číslo 158 alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení," adresuje polícia výzvu verejnosti.

Vyjadrite svoj názor v komentároch i ankete pod článkom >>>

Anketa
Privlastnili ste si niekedy niečo cennejšie čo vám nepatrilo?