Opustený mladík

K pultíku pristúpil aj vysoký muž. Hneď v úvode sa ospravedlnil za svoju nie príliš dobrú slovenčinu. "Zuzka ma naučila mnoho vecí, ale toto nestihla," povedal Chorvát Zvonimír, ktorý bol od vlaňajšieho leta snúbencom krásky. Rozprával s pohnutím v hlase tak, ako to dokážu len veľmi zamilovaní ľudia. Slová plné lásky adresoval snúbenici. Na otázky, ktoré kládol, však odpoveď neprichádzala...

ZUZKA POSLALA ZHROMAŽDENIU POZDRAV ZO ZÁHROBIA V PODOBE PIESNE

Pozdrav Zuzky zo záhrobia

Mimoriadne dojemné bolo, keď sa zo záznamu ozvala pieseň, ktorú interpretovala Zuzana. Mama so starkou nedokázali prestať plakať. Nárek pokračoval aj po obrade, keď sa najbližší lúčili s nebohou pred odvozom jej ostatkov do košického krematória. Posledná rozlúčka, akú si podľa slov miestnych nikto z nich nepamätá, ukončila kondolencia najbližším.

VO VIDEU SI POZRITE KONDOLOVANIE NAJBLIŽŠÍM

Tragická autonehoda

Podľa doterajších zistení 50-ročný vodič z okresu Spišská Nová Ves viedol osobné motorové vozidlo značky Volvo po kruhovom objazde, z ktorého odbočil na Mlynskú ulicu a približne po 70 metroch narazil do chodkyne, ktorá prechádzala po riadne vyznačenom priechode pre chodcov. Bližšie okolnosti, za akých k tejto tragickej dopravnej nehode došlo a čo bolo jej presnou príčinou, bude predmetom ďalšieho vyšetrovania.

Viac fotografií nájdete TU >>>

Vyjadrite svoj názor v komentároch pod článkom!

Prečítajte si tiež: