Telo utopenej krásnej športovkyne Natálie (†26) vyplavila Domaša po troch týždňoch. Stratila sa 4. augusta, keď popoludní po búrke odveslovala na malej nafukovacej loďke smerom z rekreačného strediska Dobrá na Evu do stredu vodnej nádrže. Zostali po nej iba jej osobné veci pod bývalou chatou Veterán na ulici Surfistická pri vode.

K vode chodievala často, bola totiž vášnivá športovkyňa, milovala nielen plávanie, ale aj potápanie. Pár dní predtým si kúpila plutvy, tešila sa z nich. Jej posledné minúty života zaznamenali bezpečnostné kamery na brehu nádrže. Prečítajte si, čo robila v popise fotky v GALÉRII. 

Nevládne telo vyplavila Domaša po 23 dňoch, zbadali ho neďaleko Trepeckého kostolíka lodníci výletnej lode Bohemia.  Jej príbuzní si smrť nevedia vysvetliť. Domnievajú sa však, že si išla iba zatrénovať, čo aj často robievala. Podľa nich chcela byť vo forme, dbala na zdravú výživu. Študovala šport a zdravie na športovej fakulte. "Robila si plány, bola šťastná, že si našla prácu pri koňoch. Bola usmievavá, nič podozrivé sme na nej nevideli," vravia jej blízki.

Natália Verčimáková (†26) vyrastala v dedine pri Prešove. Milovala šport, najmä jazdecký. Študovala Šport a zdravie na športovej fakulte.
Zdroj: FB N. V.

Ďalšie foto krásnej Natálie 

Lenže po náleze tela a šokujúcej informácie, že mala o nohu priviazané závažie vo forme vedra so sádrou, ktoré si pravdepodobne vyrobila sama, o čom svedčí nález vrecúška od sadry pri jej veciach, sa začalo špekulovať, že sa dobrovoľne rozhodla odísť z tohto sveta. Táto informácia sa stala aj jednou z vyšetrovacích verzií jej tragickej smrti. 

Posledné dni na verejnosť prenikli informácie o samovraždách viacerých mladých ľudí. V Prešove skočil pod vlak 28-ročný Matúš, pred pár dňami si na život siahol youtuber Majo Seman.

Čo vedie mladých ľudí k ukončeniu života? Vyjadrenie uznávanej psychiatričky čítajte na ďalšej strane >>>>