Vodič (37) osobného auta AUDI A6 combi z doposiaľ nezistených príčin zišiel z cesty a narazil do stromu. O nehode hneď ráno informovalo na sociálnej sieti Prezídium hasičského a záchranného zboru.

"Hasiči momentálne zasahujú pri dopravnej nehode jedného vozidla, ku ktorej došlo na ceste č. I/64 v katastri mesta Nové Zámky," písali ráno v statuse. V aute sa viezlo 5 osôb.

Vozidlo skočilo po nehode mimo vozovky, zdemolované a prevrátené. Jedna osoba zostala pod ním zakliesnená, a v okolí havarovaného vozidla našli  ďalšie osoby. "Tento náraz bol smrteľný pre troch ľudí z posádky auta - dvoch mužov vo veku 32 a 35 rokov a jednu 24-ročnú ženu. Vodič a 22 - ročná spolujazdkyňa boli so zraneniami prevezení do novozámockej nemocnice," spresnila k tragickej nehode polícia.

Vodič bol po nehode schopný podrobiť sa dychovej skúške a jej výsledok bol negatívny. "Okolnosti tejto tragickej dopravnej nehody a jej príčina sú predmetom vyšetrovania novozámockej polície. Vyšetrovateľ PZ začal v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci pre trestné činy usmrtenia a ublíženia na zdraví," uzavrela polícia.

Správu budeme aktualizovať.

Prečítajte si tiež: