Tip na článok
Tip na článok
Na Filipínach, sužovaných tajfúnom, zahynulo päť záchranárov
Žiaľ, ostáva už iba čierny humor. Takto to vraj bude fungovať na Slovensku kvôli cenám energií.
Rodinní príslušníci a priatelia sa v utorok zhromaždili v budhistickom chráme v Tokiu na súkromnom pohrebe bývalého japonského premiéra Šinzóa Abeho. Ten prišiel o život v piatok 8. júla pri útoku atentátnika.
Richard Sulík sa prihlásil o slovo a vyjadril sa k incidentu Cigánikovej.
Ruský prezident Vladimir Putin (vľavo) a čínsky prezident Si Ťin-pching diskutujú na regionálnom summite - Šanghajskej organizácie pre spoluprácu (SCO) - v uzbeckom meste Samarkand.
Vľavo zubárka Lucia Piteková, s ktorou chodil pred Miroslavou Valovičovou. Na druhej fotografii je Juraj Droba so svojou bývalou partnerkou Katarínou Leškovou, s ktorou má syna Juraja Antona.
dnes 6:00 Rady a tipy
líder Mateo Salvini Liga severu Giorgia Meloniová Silvio Berlusconi
KK26 Praha - Český prezident Miloš Zeman sa usmieva počas interview pre agentúru The Associated Press na Pražskom hrade 21. apríla 2015. FOTO TASR/AP
Czech Republic's President Milos Zeman smiles during an interview with The Associated Press at the Prague Castle in Prague, Czech Republic, Tuesday, April 21, 2015. (AP Photo/Petr David Josek)
Jana Bittó Cigániková (SaS) a Romana Tabák (Sme rodina).
Underwater Explosion.
Novinár Marek Vagovič promuje svoju novú knihu trailerom, v ktorom sa objaví skutočné policajné auto. Ako sa k nemu dostal odmieta vysvetliť.
Pavel Macko, Vladimír Putin
Ruskí branci kráčajú okolo vojenského náborového centra v ruskom Volgograde v sobotu 24. septembra 2022. Ruský prezident Vladimir Putin v stredu v televíznom prejave oznámil čiastočnú mobilizáciu obyvateľstva v Rusku. Ide o prvú vojenskú mobilizáciu od druhej svetovej vojny. FOTO TASR/AP  

Russian recruits walk past a military recruitment center in Volgograd, Russia, Saturday, Sept. 24, 2022. Russian President Vladimir Putin on Wednesday ordered a partial mobilization of reser

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.