Odborníci sa zhodujú, že Rómom treba zabezpečiť vzdelanie a prácu, a tým im dať šancu na oveľa lepší život.
Krimi
Takáto je PRAVDA o živote S RÓMAMI: Na otvorený list policajného funkcionára odpovedajú starostovia
Oliviu Lua zabil smrteľný kokteil liekov, alkoholu a drog.
Šoubiznis
Panika v pornopriemysle: Zomrela PIATA hviezda filmov pre dospelých. Posledný mrazivý odkaz!
K streľbe došlo v jednej z bytoviek na Rovniankovej ulici v bratislavskej Petržalke.
Regióny
 aktualizované
HRÔZA V BRATISLAVE: Strašný pohľad! Rodičov našli s prestrelenými hlavami pri ich bábätku
Barry a Honey Shermanovci.
Správy
Obrovská tragédia, miliardára s manželkou našli obesených vo vlastnom dome: Bola to skutočne samovražda? Polícia objavila šokujúce dôkazy!
Meghan a Kate prvýkrát spolu na verejnosti.
Šoubiznis
Úsmevy fotografom rozdávajú každý deň, v ich fotkách je však veľký rozdiel: Čo robí vojvodkyňa Kate INAK ako Meghan?
Pozrite sa do zákulisia Krištáľového krídla: Ohurujúci výstrih Karin Haydu, Knechtová ako bábika a čo neposlúchalo Emmu Drobnú?
Šarm
Pozrite sa do zákulisia Krištáľového krídla: Ohurujúci výstrih Karin Haydu, Knechtová ako bábika a čo neposlúchalo Emmu Drobnú?
Zuzanita sa preslávila ja účinkovaním v Take me out.
Šoubiznis
Zuzanita z Take me out prekvapuje fotkami z Kolumbie: Och, to s kým sa bozkáva!
Jojkárka Lenka Čviriková Hriadelová si teraz musí zvykať na bývanie v podnájme.
Šoubiznis
Nové prekvapivé informácie o Lenke Čvirikovej Hriadelovej po dražbe domu: Všetko je nakoniec inak!
Najväčší obri: TOTO je 20 svetových celebrít, pri ktorých by sme sa cítili ako krpci!
EMMA
Najväčší obri: TOTO je 20 svetových celebrít, pri ktorých by sme sa cítili ako krpci!

Šokujúce vyhlásenia Bičanovej manželky Edity: O rozvode a tretej žene hovoril už dávno!

Manželstvo obľúbeného zabávača považovali mnohí za priam idylické. Ženu neustále spomínal v relácii a na rodinu nedal dopustiť. No to len do momentu, kým sme Andreja Bičana (42) počas uplynulého víkendu nenafotili s mladou milenkou v Jasnej. A tak už musel s pravdou von. Bičan sa po jedenástich rokoch rozvádza! Zdá sa však, že svoju druhú manželku Editu (40) na to pripravoval už od samého začiatku!

Hoci sa moderátor nemienil priznať a priamej odpovedi na otázku, kto je mladučká slečna, ktorá mu robí spoločnosť v Tatrách, sa vyhýbal, usvedčili ho fotografie. „Je tu veľmi veľa ľudí a prichádzajú do života a odchádzajú. Áno, aj s vami som tu teraz. Vy ste moja kamarátka, však?“ kľučkoval herec, ktorého dlhovlasá brunetka počas spomínaného večera nenápadne hladkala nielen po chrbte, ale aj po líci.

„Som teraz zmätený. Kamaráti, kamarátime sa, nie je blondína,“ habkal. No zábery, ktoré sa nám podarilo exkluzívne získať, dokazujú, že mladé dievča je viac než len kamarátka. A tak mu teda nezostávalo nič iné, než sa priznať.

Bičan doviedol mladú milenku na otvorenie sezóny v Jasnej. V ultra VIP časti sa od nej nepohol.
Bičan doviedol mladú milenku na otvorenie sezóny v Jasnej. V ultra VIP časti sa od nej nepohol.
Foto: archív

„Áno, je to tak! Moje manželstvo sa po 11 rokoch rozpadlo. Šance na záchranu stroskotali. Momentálne prebiehajú ukončovacie procesy. Rodičovské povinnosti sa snažíme s manželkou deliť, ako nám to pracovné povinnosti dovoľujú. S mojou novou partnerkou Miškou už rok žijeme v spoločnej domácnosti a tešíme sa z nášho vzťahu. Vzhľadom na citlivosť tejto témy a možný negatívny dosah na našich blízkych je toto jediné vyjadrenie k danému problému,“ vyšiel napokon s pravdou von.

Zdá sa však, že moderátor akoby podvedome tušil, že pri druhej žene Edite dlho nevydrží, pretože ju na rozvod takpovediac pripravoval. Vôbec sa totiž netajil tým, že rozpad svojho prvého manželstva neľutuje, a keď mu krachne aj druhé, bude to na niečo dobré. Dokonca sa pred pár rokmi vyjadril, že sa nachádza v kríze stredného veku a druhýkrát sa ani nechcel ženiť, no keďže už bola Edita v tom čase tehotná, podľahol tlaku okolia.

Bičanova milenka Miška.
Bičanova milenka Miška.
Foto: archív

No paradoxne bola to práve ona, ktorá cítila, že ani s ňou to nedotiahne do známeho „až kým nás smrť nerozdelí“. Svedčí o tom rozhovor, ktorý v roku 2013 poskytol Bičan pre korzar.sme.sk a zapojila sa doň aj Edita. Všetko odštartovala otázka o deťoch, ktoré ho ako moderátora žerú. „Mám rád deti, preto ich mám tri. Keby to bolo na mne, mám ich aj šesť,“ zahlásil Andrej a vtom sa ozvala jeho manželka.

„Pokojne ich môžeš mať viac, a to keď budeš mať v 50-ke tretiu manželku, tú černošku, čo o nej snívaš,“ šokovala slovami, ktorými dala jasne najavo, že ich vzťahu príliš nedôveruje. A ako ďalej zabávač priznal, hlavou ich rodiny bola práve Edita. Že by ho to omrzelo, a preto išiel hľadať šťastie inde?

Bičan sa dokonca v roku 2015 vyjadril, že rozvod je fenomén súčasnosti, ľudia sa rozvádzajú z nudy. Bez okolkov povedal aj to, že prvý rozvod ho posilnil, a keď príde na rad druhý, bude v tom hľadať iba samé pozitíva. Mladučká kráska je pre neho zrejme poriadnym pozitívom...

FOTO BIČANOVEJ MILENKY TU:

Kliknite aj na tieto zaujímavé články:

Odporúčame