Tip redakcii
Šokujúce vyhlásenia Bičanovej manželky Edity: O rozvode a tretej žene hovoril už dávno!
Tip redakcii Diskusia ()
Tip redakcii
Ľudia zažili chvíle hrôzy
Správy
Hororové spovede dovolenkárov smerujúcich lietadlom do Chorvátska: Ľudia kričali a krvácali z uší!
Dominika Cibulková na jachte.
FOTO Cibulková to opäť rozbalila vo veľkom štýle: Na luxusnej jachte vytasila svoj šťavnatý zadoček!
Peter Sagan.
FOTO Pohľad, ktorý zabolí. Keď zbadáte Sagana, zľaknete sa: Peťa zničilo PEKLO SEVERU!
Maria Butinová je dlhoročnou aktivistkou v boji za podporu držania zbraní civilnými osobami.
Správy
Američania zatkli mladú Rusku a obvinili ju zo špionáže pre Moskvu
Vytiahnite dáždniky! Na Severe má pršať bez prestania (ilustračná foto).
Regióny
Meteorológovia VARUJÚ: Valia sa na nás BÚRKY, poriadne sa OCHLADÍ! Čo sa to zase na Slovensko rúti?
Zuzana Belohorcová.
Šoubiznis
Najznámejšia učiteľka sexu skončila v nemocnici! Čo sa jej, preboha, stalo?
Belohorcová
Šarm
Opäť pod nožom. Prvé slová Zuzany Belohorcovej po prebratí z narkózy
Zasiahlo to nejedného fanúšika, keď Dara Rolins (45) a Rytmus (41) oznámili koniec ich osemročného vzťahu. Chvíľku bolo ticho, no raper prekvapil vzťahom s mladou modelkou, ktorý spočiatku ťažko tajili. Teraz raper a moderátorka ukazujú svoju lásku celému Slovensku, ale kedy to medzi nimi naozaj začalo?
EMMA
Je to vonku! Iskra medzi Rytmusom a Jasminou prebehla ešte v čase, keď bol s Darou
d
žena.sk
Buďte aj vy hviezdou! Máme pre vás 25 tajných trikov celebrít, WOW efekt zaručený! (FOTO)

Šokujúce vyhlásenia Bičanovej manželky Edity: O rozvode a tretej žene hovoril už dávno!

Bičan sa s manželkou Editou rozvádza po 11 rokoch.

Manželstvo obľúbeného zabávača považovali mnohí za priam idylické. Ženu neustále spomínal v relácii a na rodinu nedal dopustiť. No to len do momentu, kým sme Andreja Bičana (42) počas uplynulého víkendu nenafotili s mladou milenkou v Jasnej. A tak už musel s pravdou von. Bičan sa po jedenástich rokoch rozvádza! Zdá sa však, že svoju druhú manželku Editu (40) na to pripravoval už od samého začiatku!

Hoci sa moderátor nemienil priznať a priamej odpovedi na otázku, kto je mladučká slečna, ktorá mu robí spoločnosť v Tatrách, sa vyhýbal, usvedčili ho fotografie. „Je tu veľmi veľa ľudí a prichádzajú do života a odchádzajú. Áno, aj s vami som tu teraz. Vy ste moja kamarátka, však?“ kľučkoval herec, ktorého dlhovlasá brunetka počas spomínaného večera nenápadne hladkala nielen po chrbte, ale aj po líci.

„Som teraz zmätený. Kamaráti, kamarátime sa, nie je blondína,“ habkal. No zábery, ktoré sa nám podarilo exkluzívne získať, dokazujú, že mladé dievča je viac než len kamarátka. A tak mu teda nezostávalo nič iné, než sa priznať.

Bičan doviedol mladú milenku na otvorenie sezóny v Jasnej. V ultra VIP časti sa od nej nepohol.
Bičan doviedol mladú milenku na otvorenie sezóny v Jasnej. V ultra VIP časti sa od nej nepohol.
Foto: archív

„Áno, je to tak! Moje manželstvo sa po 11 rokoch rozpadlo. Šance na záchranu stroskotali. Momentálne prebiehajú ukončovacie procesy. Rodičovské povinnosti sa snažíme s manželkou deliť, ako nám to pracovné povinnosti dovoľujú. S mojou novou partnerkou Miškou už rok žijeme v spoločnej domácnosti a tešíme sa z nášho vzťahu. Vzhľadom na citlivosť tejto témy a možný negatívny dosah na našich blízkych je toto jediné vyjadrenie k danému problému,“ vyšiel napokon s pravdou von.

Zdá sa však, že moderátor akoby podvedome tušil, že pri druhej žene Edite dlho nevydrží, pretože ju na rozvod takpovediac pripravoval. Vôbec sa totiž netajil tým, že rozpad svojho prvého manželstva neľutuje, a keď mu krachne aj druhé, bude to na niečo dobré. Dokonca sa pred pár rokmi vyjadril, že sa nachádza v kríze stredného veku a druhýkrát sa ani nechcel ženiť, no keďže už bola Edita v tom čase tehotná, podľahol tlaku okolia.

Bičanova milenka Miška.
Bičanova milenka Miška.
Foto: archív

No paradoxne bola to práve ona, ktorá cítila, že ani s ňou to nedotiahne do známeho „až kým nás smrť nerozdelí“. Svedčí o tom rozhovor, ktorý v roku 2013 poskytol Bičan pre korzar.sme.sk a zapojila sa doň aj Edita. Všetko odštartovala otázka o deťoch, ktoré ho ako moderátora žerú. „Mám rád deti, preto ich mám tri. Keby to bolo na mne, mám ich aj šesť,“ zahlásil Andrej a vtom sa ozvala jeho manželka.

„Pokojne ich môžeš mať viac, a to keď budeš mať v 50-ke tretiu manželku, tú černošku, čo o nej snívaš,“ šokovala slovami, ktorými dala jasne najavo, že ich vzťahu príliš nedôveruje. A ako ďalej zabávač priznal, hlavou ich rodiny bola práve Edita. Že by ho to omrzelo, a preto išiel hľadať šťastie inde?

Bičan sa dokonca v roku 2015 vyjadril, že rozvod je fenomén súčasnosti, ľudia sa rozvádzajú z nudy. Bez okolkov povedal aj to, že prvý rozvod ho posilnil, a keď príde na rad druhý, bude v tom hľadať iba samé pozitíva. Mladučká kráska je pre neho zrejme poriadnym pozitívom...

FOTO BIČANOVEJ MILENKY TU:

Kliknite aj na tieto zaujímavé články:

    PlusTV