Tip redakcii
Helena Krajčiová je opäť TEHOTNÁ! Ona sa teší, televízia hasí prúser! Týmto Jojke poriadne zavarila!
Tip redakcii Diskusia ()
Tip redakcii
Vtipy Peter Sagan
FOTO Z rozchodu Sagana si strieľa Internet: Tieto podarené vtipy vám urobia skvelý deň!
FOTO z miesta: Útočníkom bol podľa očitých svedkov muž v tričku s modrými rukávmi. Obeťou muž v zelenom tričku ležiaci na zemi. Okoloidúci privolávajú záchranku.
Regióny
VIEME PRVÍ FOTO Po brutálnej bitke v Bratislave zostalo na zemi ležať bezvládne telo muža!
Sagan v cieli 13. etapy.
FOTO Sagan po heroickom víťazstve v cieli 13. etapy nešetril záhadnými gestami: Najväčší šok zažil pred tímovým autobusom!
V zariadení pôsobila aj teta obvinenej Vanessy (18).
Krimi
EXKLUZÍVNE Prehovorila teta FALOŠNEJ opatrovateľky (18) z domova hrôzy: TAKTO to bolo s jej expresným povýšením!
Saganovcov podľa numerologičky spája už iba synček Marlon.
Rady a tipy
Peter a Katka Saganovci: Môžu vzťah ešte zachrániť? Toto hovorí numerológia! 
Miriam Kalisová
Šoubiznis
Miriam Kalisová otvorene rok po rozvode prezrádza: Ako skutočne vychádzam so svojím exmanželom
Roman Juraško
Šoubiznis
FOTO VNÚTRI Videli ste už niekedy Juraškovho brata? Tá podoba je neuveriteľná!
Sagan rozchod včera všetkých poriadne šokoval. O rovnaký rozruch sa postarali aj niektoré svetové celebrity
Šoubiznis
ŠOKUJÚCE rozchody á la Sagan: Aj tieto celebrity si nečakane povedali ZBOHOM!
Človek by si myslel, že majú osobných trénerov, či aspoň výživových poradcov. V skutočnosti však za nadmerné až morbídne výkyvy na váhe môže psychický stav, choroby a nedisciplinovanosť. S úľavou však môžeme povedať, že známe celebrity už teraz nevyzerajú tak, ako na fotografiách, kde majú kilečká navyše.
EMMA
Zo sexi celebrít tučkovia: Týchto 7 svetových hviezd pribralo viac než je zdravé

Helena Krajčiová je opäť TEHOTNÁ! Ona sa teší, televízia hasí prúser! Týmto Jojke poriadne zavarila!

Helena Krajčiová počas svojho prvého tehotenstva.

Helena Krajčiová (42), známa zo sitkomu Profesionáli ako Skajka či z markizáckeho Búrlivého vína, prežíva opäť jedno z najšťastnejších období svojho života. Ryšavka totiž nosí pod srdcom druhé dieťatko. K prvorodenej dcérke tak o pár mesiacov pribudne súrodenec. Má to však poriadny háčik... Herečka má totiž s JOJ–kou rozbehnuté viaceré nové projekty a televízii tak teraz poriadne zavarila!

Helena Krajčiová sa pred štyrmi rokmi, vo februári 2014, stala prvýkrát mamou, keď porodila vytúžené bábätko. Priviedla ho na svet na klinike v rakúskom Hainburgu. Spolu so svojím partnerom, hudobníkom Martinom Hasákom, si tak vtedy konečne splnila sen o kompletnej rodinke. Teraz sa jej znova rozrastie. Ako sme sa dozvedeli z dobre informovaného zdroja z okolia herečky, ryšavka čaká druhé dieťa a podľa našich informácií by mala byť približne už v piatom mesiaci. Jej postava sa totiž už začína čoraz viac zaguľacovať. A hoci sa Krajčiová z druhého tehotenstva veľmi teší, televízia je ako na ihlách.

Herečka a speváčka Helena Krajčiová.
Herečka a speváčka Helena Krajčiová.
Foto: TV Markíza

„Helena aktuálne pracuje na viacerých nových projektoch, z ktorých jeden je aj pripravovaný seriál televízie JOJ. Práve tvorcom tejto novinky, ktorá ešte nemá názov, veľmi zavarila. Tí totiž s jej tehotenstvom absolútne nerátali a teraz nevedia, ako pokračovať,“prezradil nám náš zdroj. Niečo podobné sa jej stalo už aj v minulosti.
Keď bola herečka prvýkrát tehotná, prišla pár mesiacov pred pôrodom o lukratívny kšeft v Markíze. V Záhorskej totiž na jeseň 2013 jej postavu Dorotky v Búrlivom víne vyradili z deja, čoho sa okamžite chytila JOJ-ka. Využila príležitosť a Krajčiovú obsadila do obnoveného sitkomu Profesionáli, kde vtedy hrala tehotnú Skajku. Stalo sa tak iba dva mesiace pred pôrodom. Televízii na Kolibe na rozdiel od Markízy teda vôbec neprekážalo, že sa herečka zaguľatila.

Po pôrode ju Markíza vrátila do deja Búrlivého, kde sa objavila s dvojičkami. Tentoraz je však situácia iná a Krajčiová tak narobila vrásky na čele celému jojkárskemu štábu. V novinke s tehotnou postavou totiž vôbec nepočítali...

Mohlo by vás zaujímať:

    PlusTV