viac magazínov
Dusan pasek
VIDEO Pašek po 20 rokoch prehovoril o samovražde svojho otca: Takáto je podľa mňa pravda o jeho smrti!
Podarilo sa Ľubici Laššákovej napraviť módne faux pas?
Správy
Nová ministerka spôsobila trapas. Pozrite sa, ako ho vyriešila
Jožo Ráž ml.
Správy
Čo uškodilo mladému Rážovi: Odborník to povedal na rovinu
Novému premiérovi vypadol z vnútorného vrecka zaujímavý predmet.
Správy
VIDEO Pellegrinimu vypadol počas tlačovky z vrecka neznámy predmet: Bugár okamžite zbystril zrak!
Schumacher, Schumacherova, Schumacherovci
Schumacherovci prelomili desivé mlčanie o stave Michaela: Sme radi, že to chápete!
Marie Rottrová
Šoubiznis
FOTO Speváčka Marie Rottrová sa teda nezdá: Pred 80-kou si obliekla TAKÝTO dráždivý outfit!
Hatalová prekvapuje: Doma má klon porotcu SuperStar.
Šoubiznis
Speváčka Hatalová šokuje: Ja vlastne žijem s Ruppertom zo SuperStar!
kralovske rodiny
žena.sk
Vtedy a dnes: Najznámejší členovia kráľovských rodín neboli vždy takí nóbl! Aha, ako sa odhaľovala princezná Sofia! (Foto vnútri)
Cítite pulzujúcu bolesť v hlave a nič vás nebaví? Je načase spoznať svoju migrénu.
Zdravie
7 spôsobov ako zatočiť s migrénou. Naozaj vám pomôžu

Nevídaný ÚSPECH! TOTO dievča z východu začína koncertovať s kultovou kapelou známou po celom svete!

Jej sen sa stal skutočnosťou! Mladá Michalovčanka Nika Karch (31) sa čochvíľa zaradí k svetovým celebritám. Stala sa totiž speváčkou obľúbenej medzinárodnej hudobnej skupiny!

Nika Karch (31) z Michaloviec sa stala speváčkou známej švédskej hudobnej skupiny Rednex. Už dnes má s ními skúšku vo Viedni a v pondelok prvý koncert v Linzi. Dohodnuté sú ďalšie v anglickom Londýne, švajčiarskom Zürichu a v írskom Belfaste.

Kultovú kapelu Rednex pozná každý, kto v 90-tych rokoch počúval rádio. Ich pieseň Cotton Eye Joe je hitom dodnes a žiadna poriadna oldies party bez nej nemôže byť. Odteraz ju s nimi bude spieval mladá Slovenka Nika.


Ponuka na účinkovanie v kultovej kapele prišla nečakane. Rednex priletel na zvukovú skúšku na festivale na Zemplínskej Šírave bez speváčky. Tá mala pricestovať za nimi, no jej let mal zdržanie. Pohotovo ju však počas skúšky zastúpila bezprostredná Nika. Zaspievala s nimi skladbu Wish you were here a to bol zlom! Stačilo pár tónov a tak sa im zapáčila, že sa ju ihneď pokúsili zlákať k sebe. "Keď sme počuli Niku spievať, hneď sme vedeli, že ona je tou správnou speváčkou pre našu kapelu,”povedal exkluzívne pre Plus Jeden Deň Paul Lapczynski z manažmentu kapely Rednex.


“Myslela som si, že ide o srandu,” prezrádza dobre vyzerajúca východniarka. Po dvoch mesiacoch vyjednávania však dohodu spečatili a to, čo spočiatku vyzeralo ako vtip, sa zmenilo na realitu. “Čaká ma krásne obdobie,” neskrýva nadšenie. Ide pre ňu o splnenie veľkého sna, stáť a spievať na veľkých pódiách po celom svete skladby, ktoré všetci ľudia poznajú a spievajú spolu s ňou.

Na kariéru sa pripravovala odmala


Veronika Karchová si už odmala cvičila hlasivky. “Často totiž silno plakávala,” smeje sa jej brat Boris. Ako školáčka počas prestávok spievala pred celou triedou. Neposedné dievčatko malo už vtedy veľa aktivít. Vyskúšala gymnastiku, hádzanú, tanec, navštívila rôzne krúžky. Ale všetko ju prestalo baviť po pár týždňoch. Jediné, čomu ostala verná, bol spev. Nôtila všade - doma, v sprche, v aute, v škole. Prvú kapelu mala ako 16-ročná. Na stužkovej na miestnom gymku bolo všetkým jasné, že ak bude treba niečo zaspievať, bude to určite Veronika, komu prischne táto úloha.


V Nitre študovala na vysokej, našla si kapelu a začala kariéru ako Nika Karch. Ako vokalistka kapely Desmod na ich turné s Nazarethom v roku 2010 absolvovala prvé vystúpenie pred tisíckami divákov. O rok neskôr začala tvoriť vlastné texty, o dva vydala debutový album Iná a nominovali ju na Hudobný objav roka. Jej skladba Rieka prerazila v Českej republike v rádiovom éteri, kde sa stala tretia najhranejšia slovenská skladba počas leta. Absolvovala úspešné turné s Beátou Dubasovou a koncertuje s ňou dodnes. Známou sa stala vďaka prespievanej verzii skladby Čerešne v spolupráci s Mafia Corner, ktorá sa stala najhranejšou slovenskou skladbou v rádiách na určité obdobie. No a obrovskej pocty sa jej dostalo od Karla Gotta, ktorý si ju vybral ako svojho hosťa na svojom megakoncerte v Michalovciach. “Veľmi ma to potešilo. Pokora, energia a rady, ktoré mi dal maestro si budem pamätať do konca života,”vraví. Práve tento koncert považuje za svoj najväčší úspech, ktorý sa hocikomu len tak nepodarí. No je smutná z toho, že o 2 týždne nato obľúbenému spevákovi diagnostikovali zákerné ochorenie. Vlani v lete nastal ešte jeden veľký zlom v jej živote. Vydala za svojho milého a stala sa tak najšťastnejšou ženou na svete.

O kapele Rednex

Vznikla v roku 1994, veľký úspech zaznamenala v 90-tych rokoch a na začiatku nového milénia. Vo svojej tvorbe spája tradičné country s popovou hudbou a tanečnými motívmi. Prelomovým hitmi sa stali skladby Cotton Eye Joe, Old Pop In An Oak, Wish You Were Here alebo The Spirit Of The Hawk. Zostava skupiny prešla mnohými personálnymi zmenami, vydala albumy Sex & Violins (1995), Farm Out (2000) a The Cotton Eye Joe Show (2009).