Tip redakcii
Nevídaný ÚSPECH! TOTO dievča z východu začína koncertovať s kultovou kapelou známou po celom svete!
Tip redakcii Diskusia ()
Tip redakcii
Sagan v cieli 13. etapy.
FOTO Sagan po heroickom víťazstve v cieli 13. etapy nešetril záhadnými gestami: Najväčší šok zažil pred tímovým autobusom!
Nebude to prechádzka ružovou záhradou! Informácia o rozchode cyklistu Petra Sagana (28) s manželkou Katkou šokovala celé Slovensko. Idylka o šťastnom páre tak skončila po tom, čo jazdec tímu Bora – Hansgrohe priamo počas Tour de France, zavesil na facebook status o rozpade vzťahu. Zdá sa, že rozvod je na spadnutie, preto z okolia cyklistu už prenikajú správy o tom, že boj o niekoľko miliónový majetok bude poriadne ostrý. Pozrite, o čo všetko môže ísť v jeho rozvode.
Rozchod Petra Sagana s manželkou Katkou naberá grády: Začala sa drsná bitka o milióny. O TOTO všetko ho môže pripraviť!
Katka Saganova bola pred ohláseným rozchodom nevídane aktívna na sociálnych sieťach
Relax
Užíva si život a Marlona! Pozrite sa, aké príspevky dávala Katka Saganová na sociálne siete tesne pred rozchodom
Rozchod Petra Sagana s manželkou Katkou je témou číslo jedna. Podľa informácii z okolia slovenského cyklistu však už dvojica spolu nežije niekoľko týždňov. Aj to preto nerobí nášmu jazdcovi na Tour de France žiadny problém „hodiť očko“ po krásnych ženách, ktoré sa obšmietajú v zákulisí slávnych pretekov.
Sagan to bez manželky rozbalil vo veľkom štýle: Tieto FOTO hovoria za všetko!
Máriu dnes pochovali v obci Horné Mýto.
Krimi
Emotívny POHREB Márie († 40) dobodanej 20 ranami: Tvár zavraždenej dcéry hladila matka do poslednej chvíle
Z Emmy vyrástla poriadna sexi kosť.
Šoubiznis
FOTO VNÚTRI Mladá slovenská speváčka opäť vystrkuje rožky: Bradavky v hlavnej úlohe!
Gizka Oňová s manželom
Šarm
Gizka Oňová sa doma poriadne zapotí! Televízna svokra prezradila, čo od nej manžel vyžaduje
žralok, Gwyneth Paltrow
Šarm
Biely ŽRALOK na Malorke! Do mora v okolí obľúbeného letoviska celebrít priplával najnebezpečnejší morský predátor
Alica Takáčová bola dramaturgička a zakladateľka populárnej relácie Zlatá brána.
Správy
Veľmi smutná správa: Zomrela zakladateľka legendárnej relácie Zlatá brána!

Nevídaný ÚSPECH! TOTO dievča z východu začína koncertovať s kultovou kapelou známou po celom svete!

Východniarka Nika Karch je novou speváčkou Rednexu, začína s nimi koncertovať od budúceho týždňa.

Jej sen sa stal skutočnosťou! Mladá Michalovčanka Nika Karch (31) sa čochvíľa zaradí k svetovým celebritám. Stala sa totiž speváčkou obľúbenej medzinárodnej hudobnej skupiny!

Nika Karch (31) z Michaloviec sa stala speváčkou známej švédskej hudobnej skupiny Rednex. Už dnes má s ními skúšku vo Viedni a v pondelok prvý koncert v Linzi. Dohodnuté sú ďalšie v anglickom Londýne, švajčiarskom Zürichu a v írskom Belfaste.

Kultovú kapelu Rednex pozná každý, kto v 90-tych rokoch počúval rádio. Ich pieseň Cotton Eye Joe je hitom dodnes a žiadna poriadna oldies party bez nej nemôže byť. Odteraz ju s nimi bude spieval mladá Slovenka Nika.


Ponuka na účinkovanie v kultovej kapele prišla nečakane. Rednex priletel na zvukovú skúšku na festivale na Zemplínskej Šírave bez speváčky. Tá mala pricestovať za nimi, no jej let mal zdržanie. Pohotovo ju však počas skúšky zastúpila bezprostredná Nika. Zaspievala s nimi skladbu Wish you were here a to bol zlom! Stačilo pár tónov a tak sa im zapáčila, že sa ju ihneď pokúsili zlákať k sebe. "Keď sme počuli Niku spievať, hneď sme vedeli, že ona je tou správnou speváčkou pre našu kapelu,”povedal exkluzívne pre Plus Jeden Deň Paul Lapczynski z manažmentu kapely Rednex.


“Myslela som si, že ide o srandu,” prezrádza dobre vyzerajúca východniarka. Po dvoch mesiacoch vyjednávania však dohodu spečatili a to, čo spočiatku vyzeralo ako vtip, sa zmenilo na realitu. “Čaká ma krásne obdobie,” neskrýva nadšenie. Ide pre ňu o splnenie veľkého sna, stáť a spievať na veľkých pódiách po celom svete skladby, ktoré všetci ľudia poznajú a spievajú spolu s ňou.

Na kariéru sa pripravovala odmala


Veronika Karchová si už odmala cvičila hlasivky. “Často totiž silno plakávala,” smeje sa jej brat Boris. Ako školáčka počas prestávok spievala pred celou triedou. Neposedné dievčatko malo už vtedy veľa aktivít. Vyskúšala gymnastiku, hádzanú, tanec, navštívila rôzne krúžky. Ale všetko ju prestalo baviť po pár týždňoch. Jediné, čomu ostala verná, bol spev. Nôtila všade - doma, v sprche, v aute, v škole. Prvú kapelu mala ako 16-ročná. Na stužkovej na miestnom gymku bolo všetkým jasné, že ak bude treba niečo zaspievať, bude to určite Veronika, komu prischne táto úloha.


V Nitre študovala na vysokej, našla si kapelu a začala kariéru ako Nika Karch. Ako vokalistka kapely Desmod na ich turné s Nazarethom v roku 2010 absolvovala prvé vystúpenie pred tisíckami divákov. O rok neskôr začala tvoriť vlastné texty, o dva vydala debutový album Iná a nominovali ju na Hudobný objav roka. Jej skladba Rieka prerazila v Českej republike v rádiovom éteri, kde sa stala tretia najhranejšia slovenská skladba počas leta. Absolvovala úspešné turné s Beátou Dubasovou a koncertuje s ňou dodnes. Známou sa stala vďaka prespievanej verzii skladby Čerešne v spolupráci s Mafia Corner, ktorá sa stala najhranejšou slovenskou skladbou v rádiách na určité obdobie. No a obrovskej pocty sa jej dostalo od Karla Gotta, ktorý si ju vybral ako svojho hosťa na svojom megakoncerte v Michalovciach. “Veľmi ma to potešilo. Pokora, energia a rady, ktoré mi dal maestro si budem pamätať do konca života,”vraví. Práve tento koncert považuje za svoj najväčší úspech, ktorý sa hocikomu len tak nepodarí. No je smutná z toho, že o 2 týždne nato obľúbenému spevákovi diagnostikovali zákerné ochorenie. Vlani v lete nastal ešte jeden veľký zlom v jej živote. Vydala za svojho milého a stala sa tak najšťastnejšou ženou na svete.

O kapele Rednex

Vznikla v roku 1994, veľký úspech zaznamenala v 90-tych rokoch a na začiatku nového milénia. Vo svojej tvorbe spája tradičné country s popovou hudbou a tanečnými motívmi. Prelomovým hitmi sa stali skladby Cotton Eye Joe, Old Pop In An Oak, Wish You Were Here alebo The Spirit Of The Hawk. Zostava skupiny prešla mnohými personálnymi zmenami, vydala albumy Sex & Violins (1995), Farm Out (2000) a The Cotton Eye Joe Show (2009).

    PlusTV