Aké nebezpečenstvo predstavujú neoverené tabletky na erekciu?

  1. Môžu spôsobiť negatívne vedľajšie účinky. K najčastejším patria bolesti hlavy, začervenanie tváre, závrate a zažívacie ťažkosti. Objavujú sa tiež zvýšený krvný tlak, poruchy zraku, bolesti svalov a chrbta. Pred užívaním si informácie o vedľajších účinkoch dôkladne prečítajte a zvážte, či chcete riziko ich vzniku skutočne podstúpiť.
  2. Neznášajú sa s inými liekmi. Súbežné užívanie neoverených liekov na erekciu a niektorých iných liekov je vylúčené. Napríklad užívanie nitrátov, ktoré sa používajú pri liečbe srdcovo-cievnych ochorení, a tabletiek na erekciu, môže priniesť závažné zdravotné komplikácie, alebo dokonca i smrť.
  3. Nebezpečné sú i napodobeniny. Zdravotné riziká so sebou prinášajú aj lieky, ktoré zoženiete bez lekárskeho predpisu a ich dodávatelia deklarujú rovnaké účinné látky ako v origináli. To však spravidla nie je pravda. Napodobeniny sú často lacnejšou alternatívou dostupnou na internete. Avšak práve to, že sú neoverené, môže spôsobiť aj ich nekvalitu a neúčinnosť. Namiesto nákupu napodobenín radšej dajte prednosť návšteve lekára a kupujte v lekárni na základe lekárskeho receptu.

Ak sa vám však k lekárovi kvôli slabej erekcii naozaj nechce, môžete vyskúšať voľnopredajné doplnky výživy, ktoré obsahujú koncentrované rastlinné extrakty a aminokyseliny. Tie v mnohých prípadoch dokážu vynikajúco zlepšiť výkonnosť v posteli.

Ilustračné foto.
Zdroj: Pexels.com

Aké voľnopredajné tabletky na erekciu zvoliť?

Vyberte si len kvalitné voľnopredajné tabletky na erekciu, ktoré sú založené na prírodnej báze a nehrozia pri nich negatívne vedľajšie účinky ako pri užívaní falošných liekov získaných z neoverených zdrojov. Vyskúšajte tabletky na erekciu Erexan. Tento koncentrovaný voľnopredajný suplement zlepší vašu potenciu a sexuálnu výkonnosť. Erexan nie je potrebné užívať pravidelne, stačí, ak užijete 1-2 tablety pred pohlavným stykom. Objednajte si teda Erexan diskrétne cez internet alebo si poň zájdite do vašej lekárne. Užijete si dokonalý sexuálny pôžitok!