Nevidiaca mystička predpovedala Brexit, vznik Islamského štátu, ale aj útok na Svetové obchodné centrum. Z najnovších udalostí varovala pred konfliktom v Sýrii, z ktorého môže vzísť jadrová vojna.

Kam zmizla? Ľudia po celom svete sú zdesení z tohto videa!

Bulharka Baba Vanga zomrela v roku 1996 vo veku 85 rokov a odniesla si so sebou prezývku 'Nostradamus z Balkánu'. Jej proroctvá sa tešia vážnosti najmä v Rusku, nakoľko úspešnosť jej predpovedí vyšla na 85 %.

VIDEO Vedcom sa po otvorení Ježišovho hrobu roztriasli kolená: Našli dôkaz o jeho pravosti!

Baba predpovedala, že v roku 2016 zaplavia Európu moslimskí extrémisti, rovnako Arabskú jar v roku 2010. Najnovšie sa mnohí spiritualisti zaoberajú jej slovami, že moslimovia použijú chemické zbrane proti Európanom. Dokonca kvôli možnému konfliktu bude európsky kontinent podľa Vangy ľudoprázdny.

Technik z Area 51 prehovoril: Toto je pravda o tajuplnej vojenskej základni!

Hrozbu tretej svetovej vojny, ako informáciu reprodukuje britský denník Daily Mirror, spustí zavraždenie štyroch významných svetových lídrov. Tomuto proroctvu má nasvedčovať zavraždenie lídra palestínskeho hnutia Hamas Mahmúda al-Mabhouha v Dubaji v roku 2010, smrť poľského prezidenta Lecha Kaczynskeho v apríli toho istého roku, rovnako aj smrť Muamara Kaddáfího v roku 2011 a Saddáma Husajna v roku 2006.

FOTO Nevyslovená hrôza menom III. svetová vojna: Ak by prišlo k najhoršiemu, takto prežijete!

Anketa

Veríte predpovediam mystičky Baby Vangy?

Áno 48% Nie 36% Neviem 16%Celkový počet hlasujúcich: 1764

Vyostrené vzťahy so Severnou Kóreou preto nasvedčujú k tým najdesivejším obavám z jadrovej vojny. Jej strojcom by mal byť podľa Vangy práve 45-prezident USA, ktorým je Donald Trump.

Čítajte viac: