Dievčatko je podľa vyšetrovateľov mŕtve. Prípad sa však naďalej zamotáva, keďže hlavný podozrivý, Nemec Christian Brueckner (43), svoju vinu odmieta.

Viac nových FOTO z prípadu a nález z karavanu nájdete TU!

Madeleine, ktorá pred 13 rokmi zmizla bez stopy z hotelovej izby, by dnes mala 17 rokov. Ešte pred pár dňami nikto netušil či je živá alebo kde sa nachádza. Začiatkom júna narazili vyšetrovatelia na stopu, ktorá by mohla prípad objasniť. Podozrivý z únosu Madeleine- Christian Brueckner - si vo väzení odpykáva trest za nesúvisiaci čin. McCannová zmizla za záhadných okolností ako trojročná v máji 2007 počas pobytu s rodinou v portugalskom regióne Algarve.

Nemecká polícia označila muža za podozrivého minulý týždeň. Už po niekoľkých dňoch však prichádzajú smutné správy. Podľa vyšetrovateľov je totiž Madeline mŕtva, dôkaz v podobe telesných pozostatkov však polícia nemá. Bruecknerov právnik Friedrich Fulscher povedal, že jeho klient, ktorý je v nemeckom väzení, odmietol akúkoľvek účasť v prípade Madeleine, píše Mirror.

Detská pornografia aj oblečenie

Ľudia, ktorí ho poznali, opísali veľký krémový Winnebago karavan, ktorým sa údajne chválil, aby mohol skrývať drogy a deti. Polícia v súvislosti so zmiznutím Madeleine, ale aj iných detí v roku 2016, prehľadala karavan. Denník Spiegel informoval, že počas šesťdňového prehľadávania detektívi našli množstvo detského oblečenia, väčšina z neho boli malé plavky.

Ppočas šesťdňového prehľadávania detektívi našli množstvo detského oblečenia, väčšina z neho boli malé plavky. Polícia tiež našla šesť pamäťových kariet s viac ako 8 000 súbormi, väčšinou obsahujúcimi obrázky a videá o zneužívaní detí.
Ppočas šesťdňového prehľadávania detektívi našli množstvo detského oblečenia, väčšina z neho boli malé plavky. Polícia tiež našla šesť pamäťových kariet s viac ako 8 000 súbormi, väčšinou obsahujúcimi obrázky a videá o zneužívaní detí.
Zdroj: reprofoto dailymail

Polícia tiež našla šesť pamäťových kariet s viac ako 8 000 súbormi, väčšinou obsahujúcimi obrázky a videá o zneužívaní detí. Boli objavené v taške v diere v zemi, pod telom jeho mŕtveho psa. Rodičia unesenej Madeleine o smrti dcérky presvedčení nie sú. Podľa ich slov im polícia neposkytla žiadne dôkazy, ktoré by potvrdzovali, že je Madeleine skutočne mŕtva.

Anketa
Veríte, že unesená Madeleine stále žije?
  • 15%
  • 85%

Nie je známe, kde sa v súčasnosti nachádza obytný automobil. Nemecký prokurátor, ktorý sa zaoberal prípadom Madeleine, na otázku, či je Brueckner  potenciálny vrah, povedal: „Možno, ale nemôžem sa k tomu vyjadriť.“Brueckner popiera akúkoľvek účasť na zmiznutí Madeleine. Medzitým sa v utorok ukázalo, že ho možno prepustiť z väzenia už budúci mesiac.

Mohlo by vás zaujímať: