Svojim partnerkám hovoril opičky, pohlavný styk mal s nimi aj trikrát denne! Na život českého prominentného lekára, vďaka ktorému legendárna herečka Helena Růžičková schudla 60 kilogramov, sa bližšie pozrel český denník Blesk.

FOTOGRAFIE ZO ŽIVOTA ČESKÉHO LEKÁRA NÁJDETE V GALÉRII

Celebrity už dnes zosnulého Leoša Středu zbožňovali. Pomáhal im s chudnutím, ony mu za to robili reklamu a brávali ho na večierky. Okrem toho, že bol úspešným lekárom a podnikateľom, mal aj vlastný televízny program. Koncom 90. rokov však predal všetky svoje firmy a zmizol do Ázie. Podľa Blesku žil pol roka v Keni, dva roky v Thajsku, štyri roky v Kambodži a niekoľko rokov na Filipínach. Svojou slabosťou na ázijské ženy sa nikdy netajil. "Dokážu ohúriť v mnohých smeroch, a to nemám na mysli len sex. Nie sú také emancipované ako ženy na Západe. Nie sú naučené rozhadzovať peniaze a sú veľmi starostlivé. Sú vychované tak, aby sa starali o manžela a robili mu pohodu," povedal Středa v rozhovore pre thajsko.com.

Leoš Středa bol známy český lekár a podnikateľ.
Zdroj: Facebook/Leoš Středa

Bol zástancom polygamie

V roku 2009 žil v dvojizbovom byte s troma ženami naraz. "Majú 22, 20 a 20 rokov. Hovorím im opičky," povedal na rovinu a opísal, ako to vyzerá v ich domácnosti. V noci spal v posteli iba s jednou, ďalšie dve boli zatiaľ v osobitnej izbe. Aby to bolo spravodlivé a nedajbože by zabudol, vedľa ktorej spal noc predtým, striedal si ich podľa abecedy.

"Nesmiem si vyberať podľa nálady, ale podľa abecedy - pre prípad, že by som zabudol, s ktorou som spal naposledy," povedal otvorene. Polygamia mu vraj dodávala neskutočnú silu a so svojimi "opičkami" zvládal súložiť každý deň. "Ony sú mladé a vyžadujú to. A tým, že to robím prakticky stále, to je bez problémov,“ vyjadril sa.

O polygamiu sa pokúšal aj so svojou manželkou, článok pokračuje na druhej strane >>>