Bol Michael skutočne úchylným spevákom? Priznať sa už nemôže, no rozsiahla razia v jeho obrovskom dome hovorí za všetko. Utajené miestnosti, skryté východy a rôzne iné dôkazy naznačujú, že sa za bránami Neverlandu muselo diať niečo nekalé.

FOTKY Z ÚTROB NEVERLANDU NÁJDETE V GALÉRII <<

Tajná miestnosť za šatníkom.
Tajná miestnosť za šatníkom.
Zdroj: youtube

Pri razii objavili muži zákona tajnú komoru, do ktorej viedla skrytá cesta cez skriňu s oblečením. V nej objavili hračky, podivné bábiky a obrázky s detskou pornografiou. Úkrytov s pedofilnými vecami mal spevák v dome podľa polície viac. Ako informoval britský denník The Sun, Jackson mal dokonca používať poplašné zariadenia, ktoré ho mali upozorniť, keď sa niekto k miestnosti priblížil.

Útroby Neverlandu.
Útroby Neverlandu.
Zdroj: youtube

Celý Neverland bol poprepletaný tajnými chodbami a uličkami, po ktorých sa spevák tajne pohyboval a o ktorých nemal nikto dlhé roky poňatia. V dome sa našli dokonca aj zrkadlá, ktoré boli z jednej strany úplne priehľadné.

Fotky zo spevákovej tajnej miestnosti však mnohí ľudia označujú za podvrh a pokus očierniť jeho osobu. Iní zas tvrdia, že je to celé pravda, a fotky jasne dokazujú Jacksonovu vinu.