Viac FOTO nájdete TU!

Ako dieťa prišla o zrak pri tornáde. Vidieť však aj tak vraj vedela a to rovno do budúcnosti. Mnoho ľudí ju prezýva Nostradamus z Balkánu, pretože jej desivé vízie sa často stali skutočnosťou.

Vedma dokázala predpovedať napríklad výbuch elektrárne v Černobyle v apríli roku 1986, smrť princeznej Diany v roku 1997, teroristické útoky počas 11. septembra 2001 alebo potopenie ponorky Kursk začiatkom nového tisícročia.

Baba Vanga
Zdroj: Facebook
Anketa
Veríte proroctvám Baby Vangy

Všetko sa roztopí ako ľad!

Baba Vanga však predpovedala aj ďalšie hrozivé skutočnosti, ktoré sa zatiaľ, našťastie, nevyplnili. Podľa britského denníka The Mirror vedma predpovedala, že ruský prezident Vladimir Putin „bude pánom sveta“! Vo svojej vízii ho vraj videla ako vodcu celého sveta a Rusko ako superveľmoc.

Podľa denníka túto predstavu zverila spisovateľovi a vedcovi Valentine Sidorovi. „Všetko sa roztopí ako ľad a jediné, čo zostane nedotknuté, bude sláva Vladimira Putina, sláva celého Ruska,“ povedala na konci 80. rokov Baba Vanga. Dodala tiež, že „nikto Rusko nebude môcť zastaviť“ a tiež videla „príliš veľa obetí“.