Viac FOTO krásnej Anastasije nájdete TU!

Olega Sokolova (63), ktorý je odborníkom na francúzsku revolučnú vojenskú históriu a Napoleóna, v sobotu  vytiahli z ľadovej vody rieky Mojka a v jeho batohu našli odseknuté ženské ruky, píše Nový čas vo svojom článku.

 

Sokolova, ktorý dokonca získal za svoju prácu francúzsky Rad čestnej légie, polícia vypočúvala v nedeľu. Podľa právnika Alexandra Počujeva, profesor mal podpísať vyhlásenie o vine. Sokolova v sobotu hospitalizovali v nemocnici pre podchladenie a v nedeľu ho previezli na policajnú stanicu. Sokolov vyšetrovateľom uviedol, že telo svojej študentky Anastasie rozštvrtil.

Zatkli ho už v sobotu pre podozrenie z vraždy, keď ho vytiahli z ľadovej vody rieky Mojka aj s batohom obsahujúcim ženské ruky.
Zatkli ho už v sobotu pre podozrenie z vraždy, keď ho vytiahli z ľadovej vody rieky Mojka aj s batohom obsahujúcim ženské ruky.
Zdroj: twitter

"Priznal vinu,"povedal Sokolovov právnik Alexander Počujev. Dodal, že jeho klient ľutuje to, čo urobil a teraz spolupracuje s vyšetrovateľmi.

Sokolov bol údajne opitý a do rieky spadol v snahe zbaviť sa častí tela. Potom mal mať v pláne spáchať samovraždu v Petropavlovskej pevnosti, pričom chcel byť oblečený ako Napoleon. Zatknutý Sokolov povedal vyšetrovateľom, že svoju milenku zastrelil pri hádke a potom jej odrezal hlavu, ruky a nohy. Počujev tiež naznačil, že Sokolov bol zrejme v strese alebo citovo rozrušený. "Je to starší človek,"obhajoval jeho konanie právnik.

Polícia našla v profesorovom dome telo 24-ročnej Anastasije Ješčenkovej bez hlavy a zakrvavenú pílku.