Viac FOTO Tonyho a jeho hrob nájdete TU!

Tony sa narodil vo Windy City 19. mája 1938 ako štvrtý zo šiestich synov v talianskej rodine. Už ako dieťa sa pohyboval v prostredí plnom násilia a podvodov. Jeho otec Patsy totiž prevádzkoval populárnu taliansku reštauráciu, ktorú navštevovali známi gangstri ako Sam Giancana. Tony však zo súrodencov nebol jediným, koho sláva mafie zlákala na pofidérne chodníčky. Aj jeho ďalší traja bratia sa nechali zlákať životom zločincov. Iba jediný z bratov Spilotrovcov vyštudoval vysokú školu a stal sa uznávaným lekárom.

 

Prvé úspechy malého mafiána

Tony svoju krutú povahu predviedol už na strednej škole, kde sa zapájal do šikanovania, krádeží či podvodov. Pre svoje chovanie a nízky vzrast si vyslúžil prezývku "Mravec". Už vo svojich 17-tich rokoch skončil v policajnej cele a kým dovŕšil 22 rokov, skončil v nej celkom desaťkrát.

Po jeho prvých úspechoch zločinca si ho pod svoje krídla v Chicagu vzal DeStefano a pripravil mladíka na jeho ďalší veľký krok v kriminálnej kariére: vraždu.

Pre svoje chovanie a nízky vzrast si vyslúžil prezývku "Mravec". Už vo svojich 17-tich rokoch skončil v policajnej cele a, kým dovŕšil 22 rokov, skončil v nej celkom desaťkrát.
Zdroj: twitter / wikimedia

Spilotro dostal od DeStefana šancu stať sa riadnym členom mafie. Jeho úlohou bolo zabiť Billyho McCarthyho a Jimmyho Miraglia, známych ako M&M Boys, ktorí svojimi prepadmi a vraždami podnikateľov v susedstve komplikovali prácu a bezpečné prostredie mafie. O malých podvodníkov a vrahov sa postaral v roku 1962 a jeho počin bol natoľko krutý, že sa stal inšpiráciou známej mučiacej scény kultového filmu Kasíno z roku 1995. Semenníky rozrezané sekáčikom na ľad či hlava drvená zverákom do momentu, kým z nej nevytlačil oko - tieto činy urobili z Toniho nesmrteľnú a obávanú legendu. „Položil hlavu zajatca do zveráka a stlačil, potom stlačil ešte viac, kým nevyskočilo jedno z McCarthyho očí,“ uviedol Dennisa Griffina z polície Las Vegas.